English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу

Киричок Ярослав Васильович

випускник магістратури 2022 року (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

Працює на посаді головного спеціаліста відділу роботи з договорами щодо спеціалізованої медичної допомоги по Центральному, Західному та Південному регіонах управління роботи з договорами щодо спеціалізованої медичної допомоги Департаменту договірної роботи Національної служби здоров’я України

«Ще будучи студентом своєї рідної альма-матер я щиро вірив, що вона обдарує мене всіма тими необхідними знаннями та навичками, які одного дня приведуть мене до чогось «великого». «Великого» у корпоративному чи «великого» у державному секторі… але безсумнівно викладачі кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу – це експерти своєї галузі, які віддані своїй викладацькій справі та найголовніше – віддані студентам. Саме завдяки їх відкритості, різноплановості та постійному самовдосконаленню їм вдається закладати фундамент професійного розвитку кожного зі студентів, ділитися своїми кваліфікованими думками та багаторічним досвідом, за що я особисто дуже вдячний викладачам.
Критичне мислення у нестандартних ситуаціях та вміння думати – ось найголовніші навички, які програмуються викладачами Факультету, та без яких неможливо було б уявити мою теперішню діяльність. Я дякую цим людям за самовіддану інвестицію часу та енергії, і бажаю продовжувати формувати десяток талановитих поколінь»

Симоненко Тетяна Романівна

випускниця магістратури 2022 року (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

«В сучасних реаліях спеціальність «Міжнародний бізнес» є перспективною не лише на вітчизняному ринку праці, а й на зарубіжному. Це дуже різнопланова спеціальність, де те, ким працювати, вирішує здобувач освіти самостійно. Завдяки навчанню за даною спеціальністю були здобуті навички перекладу з іноземних мов, дипломатичні, аналітичні знання. Це невід’ємні здобутки як для роботи у компаніях, так і для створення та ведення власного бізнесу.
Отримувати знання та досвід за даною спеціальністю допомагали висококваліфіковані викладачі та фахівці, котрі завжди готові були допомогти з вирішенням будь-яких питань та надавали актуальні данні.

Загалом Національний авіаційний університет надав досвід у комунікації, знання з того, як працювати з різними науковими джерелами, надав уроки тайм-менеджменту та дав напрямок для розвитку за даною спеціальністю. Тому я з радістю вболіваю за новими абітурієнтами та бажаю їм наснаги у здобуванні знань за даною спеціальністю, і не тільки, адже це чудовий досвід та спосіб як навчитись новому, так і застосувати знання на практиці»

Півовар Вікторія Любомирівна

випускниця магістратури 2020 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Працює на посаді менеджера з контролю зовнішньо логістичних операцій в компанії Meest International

«На сьогоднішній день спеціальність «Міжнародні економічні відносини» вважається однією з найперспективніших не лише в Україні, а у світі. Мені пощастило потрапити на бюджет в Національний авіаційний університет саме на цей омріяний напрямок, і я жодного дня не пошкодувала про це рішення.
Навчаючись на кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу, я отримала усі необхідні знання та навички для подальшої роботи в міжнародній торгівлі. Я безмежно вдячна викладачам кафедри – справжнім професіоналам, за цікаві та інтерактивні заняття, чіткий та структурований виклад матеріалу, індивідуальний підхід до кожного студента, професійні кейси та тренінги, за можливість отримувати практичний досвід паралельно з навчанням, а також широкий спектр позааудиторних заходів.
Якщо б я зараз була абітурієнтом, безумовно обрала б навчання саме на цій кафедрі нашого університету!»

Загородня Катерина Сергіївна

випускниця бакалаврату 2020 року (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

Співзасновниця власної маркетингової агенції «Zoom Digital», операційний директор

“Навчання за спеціальністю «Міжнародний бізнес» допомогло мені отримати різнопланові знання у сфері економіки та бізнесу, що вже під час навчання на 2 курсі посприяло відкриттю власної маркетингової агенції. Я змогла працювати не лише як проектний менеджер на початковій стадії розвитку свого бізнесу, а й надалі як операційний директор, що відповідає за стратегію розвитку компанії, фінансові показники, організовує команду та прораховує повернення інвестицій.
Крім того, базис, отриманий у НАУ, допоміг мені вступити до інституту у Великобританії – The Chartered Institute of Marketing.
Насправді, дуже вдячна викладачам кафедри міжнародних економічних відносин та бізнесу за величезну підтримку та людиноцентричний підхід, у якому беруться до уваги інтереси студента! Як на мене, це й демонструє професіоналізм. Адже спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний бізнес» досить різнопланові та багатофункціональні. Кожен може обрати будь-яку стежку для свого розвитку – створювати власний бізнес, стати дипломатом, працівником транснаціональної компанії, маркетологом, перекладачем тощо.”

Рогач Марія Сергіївна

випускниця магістратури 2020 року (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

Працює на посаді менеджера з транспортно-експедиторської діяльності в міжнародній логістичній компанії «Hegelmann»

«Будучи однією із випускниць за спеціальністю «Міжнародний бізнес», сьогодні я володію вичерпними знаннями та навичками, необхідними для моєї роботи та кар’єри у сфері співпраці з іноземними колегами.
Отримання знань та умінь відбувалося у стінах університету, де поруч зі мною було доброзичливе ставлення, висока кваліфікація та досвід викладачів, а також величезна кількість корисної інформації бібліотеки, що допомагала мені пізнавати правила економіки та ведення бізнесу в Україні та світі.
Дякую викладацькому складу університету, і зокрема, кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу за високу кваліфікацію та тепло, з якими мене навчили займатися улюбленою справою».

Грушовенко Ярослав Андрійович

випускник магістратури 2020 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Працює на посаді Product manager, ТОВ «Інноваційній Альянс»

«Навчання за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» на бакалавраті та у магістратурі стало одним з найважливіших етапів у моєму житті, сформувало світогляд, дало системні теоретичні знання для успішного старту моєї професійної діяльності.
Хочу висловити подяку викладачам кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу за їх професіоналізм, цікаве та якісне викладання складних тем навчального матеріалу, зорієнтованість аудиторних занять на пошук та винайдення оптимального варіанту практичного вирішення завдань, пов’язаних з майбутньою професійною діяльністю.
Відзначу індивідуальний, доброзичливий та фаховий підхід всіх викладачів кафедри міжнародних економічних відносин ФМВ НАУ до кожного студента».

Овчаренко Катерина Юріївна

випускниця магістратури 2020 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Працює у діджитал-агентстві «Sun.agency»

«Навчання на Факультеті міжнародних відносин дозволило мені не тільки отримати професійні знання за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», але й розвивати здатність глобально та критично мислити, аналізувати великі масиви інформації, що є актуальним для будь-якої сфери.
Ці п’ять років навчання на кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу стали для мене незамінним досвідом, що визначальним чином вплинув на мій особистісний розвиток і на формування кола моїх професійних інтересів.
Хотілося б висловити окрему подяку чудовим викладачам кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу, що допомогли мені відкрити в собі нові креативні можливості та втілити в життя власні амбіції щодо саморозвитку».

Левченко Олександра Тарасівна

випускниця магістратури 2019 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»

Комерційний директор компанії «JIT+»

«Я дуже задоволена, що для навчання після школи я обрала НАУ, а саме Факультет міжнародних відносин. Під час навчання я отримала базові знання для свого подальшого розвитку та отримала гарний старт для кар’єри.
Навчаючись, я познайомилась з вискокваліфікованими викладачами, які дійсно люблять та цінують свою роботу. Маючи досвід спілкування зі студентами з європейських країн та подорожуючи до Європи, хочу зазначити, що методика викладання та підхід до студентів Факультеті міжнародних відносин відповідає європейському рівню. Завдяки різноманітності предметів на кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу кожен студент може обрати те, що йому більше до душі та в подальшому розвиватися в певному напрямку.
Загалом, дуже вдячна професорсько-викладацькому складу та всім працівникам факультету за можливість навчатися та отримувати якісні знання серед великої кількості інформації».

Шиденко Катерина Петрівна

випускниця магістратури 2019 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Радниця Віце-спікерки Верховної ради України Олени Кондратюк

«Знання, отримані під час навчання за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», стали для мене основою на даному початковому етапі побудови кар’єри. Стартувати з академічною базою, отриманою в університеті, було легко і впевнено.
Я вдячна викладачам та викладачкам за унікальні знання та атмосферу, за увагу до кожного студента та студентки, професійні та особисті поради, за те, що заряджали своєю жагою до знань і нас.
Я щиро вболіваю за свій університет та бажаю йому та всьому викладацькому складу нових звершень, допитливих студентів, масштабних проєктів та інтерактивних форматів!»

Локтіонова Анастасія Володимирівна

випускниця магістратури 2019 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

У 2018-2020 рр. працювала генеральним менеджером по зв’язкам з іноземними партнерами у провідній будівельній компанії ОАЕ – DAMAC Properties.
З 2020 р. працює особистим помічником у сфері консалтингових послуг для малого та середнього бізнесу України.

«Згадуючи роки навчання за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» на кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу НАУ, я твердо можу сказати, що мій вибір альма-матері був вірним. Так, день у день викладачі сумлінно надавали нам не лише нові знання, але й передавали свій неоціненний професійний та життєвий досвід, формували у нас здатність критично мислити та обґрунтовано робити оптимальний вибір.
За усі свої розвинуті навички та професійні вміння я вдячна університету та, зокрема, викладачам кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу. Системний підхід до аналізу економічних процесів, навички аналітичного та критичного мислення, вміння співставляти та оцінювати ризики та переваги в процесі прийняття стратегічних управлінських рішень на основі врахування тенденцій розвитку міжнародних економічних відносин – стали невід’ємною складовою мого теперішнього професійного життя.
Я від щирого серця бажаю кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу Національного авіаційного університету здібних та допитливих студентів, успішних випускників. А всім студентам та викладачам НАУ – бажаю професійного розвитку та повної особистої самореалізації».

Головко Тамара Сергіївна

випускниця магістратури 2019 року (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

Працює на посаді спеціаліста з контролю якості у компанії «Mindy Teams»

«Я дуже пишаюся тим, що обрала саме цю спеціальність – «Міжнародний бізнес». Коли згадую студентські роки, на думку спадають цікаві та дуже корисні лекції, пізнавальні та навіть веселі практичні заняття, позанавчальні заходи та багато іншого.
Хочеться сказати велике дякую викладачам кафедри за їх неповторну роботу, відданість професії, індивідуальний підхід до кожного студента. Роки навчання дали мені безліч цінного досвіду, сформували уміння та навички, необхідні для моєї теперішньої професійної діяльності».

Захаров Ігор Михайлович

випускник магістратури 2018 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

«Я вважаю, що значним плюсом у навчанні за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» на кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу Факультету міжнародних відносин НАУ є широкий спектр знань, які студенти отримують під час навчання. Ці знання дозволяють працювати як за основною спеціальністю, маючи професійну кваліфікацію економіста, експерта із зовнішньоекономічних питань, перекладача, так і за багатьма суміжними, пов`язаними з економікою спеціальностями. Знання з міжнародних економічних відносин та доволі досконале знання англійської мови дало мені можливість вже на четвертому курсі бакалаврату успішно пройти переддипломну практику у Міністерстві закордонних справ України в Департаменті країн Центральної та Східної Європи на посаді експерта-аналітика з економіки країн ЦСЄ. А після закінчення магістратури влаштуватися на роботу до компанії «KPMG» – міжнародної аудиторської компанії «Великої четвірки» у відділ розробки продуктів, на посаду дизайнера користувальницьких інтерфейсів. Знання англійської мови та наявність професійних знань з економіки було обов`язковою вимогою при прийомі мене на роботу, адже це дозволяє брати персональну участь у міжнародних проєктах. Хочу відзначити, що сучасні роботодавці розраховують на здатність кандидатів на посаду у їх фірмі крім знань, мати й десятки різноманітних вмінь та компетенцій, а саме: здатність креативно мислити й управляти часом, навички комунікації, нетворкінгу, керування проєктами, вміння командоутворення, володіння інструментами розробки сайтів, комп’ютерної графіки й відеомонтажу. Перший досвід цих вмінь я отримав саме під час навчання у НАУ, і дякую за це викладачам кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу ФМВ. Окремо скажу про відносини «викладач-студент» під час мого навчання. Завжди відчував дружнє, відкрите, щире ставлення з боку викладачів кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу, що морально підтримувало та заохочувало до здобуття знань. Вважаю, що ми живемо у конкурентному світі, де між собою змагаються не тільки компанії і корпорації, але й люди. Для того, щоб гідно конкурувати, треба розуміти свої переваги та перспективно оцінювати зони розвитку і власні можливості. Під час навчання нас фахово готували до самостійності та відповідальності у прийнятті рішень».

Губко Анастасія Анатоліївна

випускниця бакалаврату 2018 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Працює на посаді спеціаліста СRМ систем (Україна, Молдова, країни Кавказу в BASF)

«Навчання за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» допомогло мені у виборі майбутньої професії, сформувало необхідні навички, які зробили мене конкурентоспроможною на ринку праці.
Неодмінно раджу обирати дану спеціальність, адже вона дозволяє обіймати широкий спектр посад та сприяє самореалізації.
Дякую всім викладачам за досвід та знання!»

Шмаленюк Артем Володимирович

випускник бакалаврату 2017 року (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

Працює у міжнародній IT-компанії

«Навчання за спеціальністю «Міжнародний бізнес» дало мені міцний фундамент знань і стало в нагоді при виборі професії. Студентські роки запам’яталися мені атмосферою чуйності, хорошим викладацьким складом, а також цікавими предметами.
Щиро дякую викладачам кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу за їх професіоналізм і якісний підхід до навчання студентів!»

Бондаренко Анастасія Вадимівна

випускниця магістратури 2016 року (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

Працює на посаді економіста з договірних та претензійних робіт ТОВ «СКАН СИСТЕМС»

«Шестирічний етап навчання в університеті мав, і нині має, суттєвий вплив на моє професійне та соціальне життя. Насичена, різнопланова навчальна програма дозволила отримати ґрунтовні та багатогранні знання і навички, які є доречними у багатьох сферах діяльності.
Професійний, творчий та небанальний підхід викладачів до навчаного процесу завжди стимулював навчатися та розвинув бажання отримувати нові знання, не просто вчити, а й розуміти отриману інформацію. Особливістю навчання є те, що викладачам була важлива власна думка студентів та критичне мислення.
Варто заначити, що студенти мають можливість долучитися до наукової діяльності, публікуючи статті, беручи участь у конференціях та інших заходах.
В практичному плані я мала змогу використовувати весь вивчений матеріал у своїй трудовій діяльності. Навчаючись у магістратурі, гнучка та збалансована навчальна программа дозволила мені поєднувати основне навчання з отриманням другої вищої освіти та тодішньою роботою в Міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни).
Факультет міжнародних відносин – це не лише про навчання, а й про творчість, можливості, людяність, честність та відвертість. Студенти мають змогу реалізувати себе у будь-якій сфері.
Особисто я завжди з вдячністю та теплотою згадую роки навчання, це неймовірний досвід та приємні спогади на все життя».

Аліфонська (Макаренко) Тетяна Олексіївна

випускниця магістратури 2015 року (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

Працює на посаді агента групи сервісу та комфорту пасажирів 1 категорії відділу обслуговування пасажирів служби пасажирського обслуговування ТОВ «Аерохендлінг»

«Навчання за спеціальністю «Міжнародний бізнес» – це завжди актуально та перспективно, воно сформувало мій погляд на подальше життя та заклало фундамент до професійної діяльності, яку я розвиваю і надалі. Викладачі кафедри міжнародних економічних відносини і бізнесу – це люди справжньої витримки та професіонали, які віддаються на повну своїй справі. Заняття завжди проходили цікаво, і завжди хотілося йти на пари.
Дякую викладачам кафедри за їхній внесок та професійність, за підтримку та віру в кожного студента!»

Кульбіда Максим Валерійович

випускник ОКР «Спеціаліст» 2014 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Кандидат економічних наук, Асистент проєкту в Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (ФАО)

«Навчання на Факультеті міжнародних відносин, зокрема на кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу, відкрило зовсім нові горизонти мого світогляду, знань та уявлень. Вивчення широкого спектру предметів спочатку здавалося складним завданням, однак, згодом, це принесло усвідомлення, що така кількість предметів дає більше можливостей, а також стимул до вивчення чи дослідження тем різнопланового характеру, що є надзвичайно важливим у сучасному світі.
Теплі спогади щодо участі у різноманітних конференціях, інтерактивних лекціях та семінарах є цінним досвідом становлення спеціаліста з міжнародних економічних відносин. Підтримка та мотивація викладачів у написанні курсових, дипломних, а в моєму випадку – ще й дисертації, є безперечно важливим та цінним досвідом становлення науковця та дослідника.
Навчання на факультеті стало підґрунтям для мого навчання за кордоном, а також було переповнене позитивних емоцій та вражень як поза межами аудиторії, так і під час лекцій та семінарів.
Хочу подякувати викладачам кафедри та побажати студентам, а також абітурієнтам, що навчаються чи хочуть вступити за напрямом «Міжнародні економічні відносини», наснаги, цілеспрямованості, віри у себе, незважаючи на обставини, а також бажання завжди відкривати для себе щось нове, ставити більше запитань та шукати своє місце під сонцем за допомогою навчання».

Корольова Альона Сергіївна

випускниця магістратури 2014 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Працює на посаді менеджера зі збуту електроенергії ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ»

«Шестирічне навчання в університеті за спеціальностю «Міжнародні економічні відносини» стало першою сходинкою у побудові моєї професійної кар‘єри та невід’ємною частиною спогадів про насичене студентське життя.
Цікаві лекції, жваві дискусії на семінарах, а також вивчення двох іноземних мов допомогли мені сформувати широкий світогляд, розвинути критичне мислення та накопичити багаж знань, необхідний для професійної діяльності.
Запорукою невимушеної атмосфери на Факультеті міжнародних відносин завжди було доброзичливе ставлення до студентів з боку професорсько-викладацького складу та віра в наші сили.
Щиро дякую усім викладачам кафедри за розкриття потенціалу, мудре наставництво та залучення до наукової роботи!»

Левицька Наталія Миколаївна

випускниця магістратури 2014 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Місце роботи: ДК «Укроборонпром»

«Мені пощастило бути студенткою Факультету міжнародних відносин НАУ – місця, де було дивовижне студентське життя, нові знайомства, вдалі взлети та інколи переживання. Саме тут я навчилася самостійно працювати та малювати власну картину життя.
Завдяки навчанню на кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу, зі мною назавжди залишилися не тільки найтепліші спогади, а й інтуїтивне розуміння світової економіки і фінансових процесів.
Факультет дав можливість взяти участь у великій кількості цікавих конференцій і зустрічей з відомими економістами, політиками та представниками міжнародних організацій, публікуватися у наукових виданнях.
Окремо хочеться відзначити професіоналізм викладачів кафедри, які легко знаходять спільну мову зі студентами, є дуже доброзичливими та надихають на подальший розвиток.
Майбутнім студентам хочеться сказати: «Володіння двома іноземними мовами в поєднанні зі знаннями економіки в сфері міжнародних відносин – це ключ до успіху та реалізації себе в майбутньому».

Макаренко Дмитро Геннадійович

випускник магістратури 2012 р. (спеціальність «Міжнародний бізнес»)

Працює на посаді радника з питань національної інфраструктури геопросторових даних проекту USAID Agro та консультантом з адаптації Інтегрованої стратегії геопросторових даних ООН в рамках норвезького проекту для України

«З 2010 по 2020 роки я займав різні посади в органах державної влади (Державна авіаційна служба України, Державне агентство земельних ресурсів України, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру). Я мав нагоду представляти Україну на десятках заходів та вести переговори в багатьох куточках світу, брав участь у сотнях цікавих проектів та, що найголовніше – донині роблю вклад в реалізацію корисних ініціатив в Україні. Завдяки якісній освіті я жодного разу не сумнівався, що моїх знань недостатньо.
На етапі, коли обираєш спеціальність (тобто ще в шкільному віці), не завжди можливо зробити правильний вибір в силу недостатнього життєвого досвіду. Мені пощастило – я влучив «в десятку». Тому що моя спеціальність – «Міжнародний бізнес» – є, водночас, і доволі широкою з точку зору вивчення міжнародної діяльності в цілому, але, в той же час, ця спеціальність є і практичною – тому що велику увагу приділяється економічному блоку.
Але потрібно усвідомлювати, що успіх залежить від кожного з нас. Тому потрібно по максимуму використати всі нагоди і можливості, які ми отримуємо – і тоді у вас немає іншого шляху, окрім успішного.
Можу твердо сказати, що обсяг інформації, а також підходи та методи викладання під час мого навчання були на топ-рівні. Особисте ставлення завжди дружнє та індивідуальне.
Вже через багато років я з посмішкою та теплотою згадую студентські роки. Якби сьогодні мені знову запропонували б зробити вибір, я б точно обрав би цю спеціальність знову».

Сергейчик Ольга Михайлівна

випускниця бакалаврату 2012 року, (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Дипломат у Міністерстві закордонних справ України, працює на посаді третього секретаря Посольства України у Французькій Республіці

«З навчанням на Факультеті міжнародних відносин НАУ в мене пов’язані лише теплі спогади завдяки цікавому студентському життю та жвавим дискусіям під час лекцій і семінарів. Безцінним для мене є досвід наукової діяльності, який я здобула в університеті.
Глибокі фахові знання, а також володіння англійською та французькою мовами на високому рівні стали для мене чудовим стартом для кар’єрних досягнень, зокрема для перемоги у конкурсі на дипломатичну посаду в Міністерстві закордонних справ України.
Я щиро вдячна мудрим викладачам кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу за те, що за роки навчання вони допомогли мені відчути своє покликання. Професійність, критичне мислення та аналітичні вміння допомагають мені і сьогодні захищати та просувати зовнішньополітичні інтереси України за кордоном».

МЕВіБ_Ковалик (Подолинна) Ірина

Подолинна (Ковалик) Ірина Ігорівна

випускниця магістратури 2010 року (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Працює на посаді менеджера фінансового відділу ТОВ «Тераса» (мережа IL Molino)

«Навчання на Факультеті міжнародних відносин НАУ за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», що є сьогодні пріоритетним напрямом підготовки кадрів, зробило свій вагомий внесок у розвиток моїх професійних та особистісних якостей, остаточно сформувало засади моїх конкурентних переваг перед іншими спеціалістами галузі.
Програма підготовки за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» розроблена таким чином, що протягом всього терміну навчання дозволяє поєднувати насичені та надзвичайно ефективні заняття з активним студентським позааудиторним життям, яке також стає частиною самостійної підготовки.
Щиро вдячна викладачам кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу за відданість своїй справі, професіоналізм та готовність підтримати в скрутну хвилину!»

Козаченко Руслана Петрівна

випускниця магістратури 2010 року, (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)

Кандидат економічних наук

«Навчання на Факультеті міжнародних відносин Національного авіаційного університету за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» було першою стартовою сходинкою моєї професійної кар’єри.
Знання, які я отримала під час навчання, дали мені можливість приєднатися до команди професіоналів таких міжнародних компаній як «Cargill» (посада – експерт з трансфертного ціноутворення) та «Кернел» (посада – трейдер, згодом – керівник відділу трейдингу), які є лідерами на ринку експорту аграрної продукції України.
Після закінчення магістратури я отримала можливість вступити до аспірантури за спеціальністю «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» та здобути науковий ступінь кандидата економічних наук.
Особливості міжнародної господарської діяльності, укладання міжнародних договорів, проведення переговорів, вірне визначення умов поставок товару (INCOTERMS) та багато іншого – все це було не лише теоретичними, а й практичними знаннями, які я змогла застосувати в майбутній професійній діяльності.
Окрім навчального процесу, значна увага на Факультеті також приділялася позааудиторному життю, де були створені всі можливості, щоб розвивати творчі та комунікативні навички студентів.
В цілому, оцінюю навчання на кафедрі міжнародних економічних відносин і бізнесу позитивно, я вдячна викладачам, всім та кожному окремо, які вкладали в нас свої знання та зусилля».

Закрити меню