Наукові заходи
План проведення науково-методичних конференцій, семінарів, вебінарів, круглих столів, лекцій-дискусій, міжнародних зустрічей на 1 семестр 2023-2024 навчальний рік
Завантажити документ можна тут.
З анонсами закордонних наукових та науково-методичних заходів можна ознайомитися тут.
Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Саморозвиток у професійному становленні освітянина та науковця. Світові тренди та українські традиції»
Полтавський державний аграрний університет, Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошують узяти участь у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації «Саморозвиток у професійному становленні освітянина та науковця. Світові тренди та українські традиції» (6 листопада – 17 грудня 2023 року).
До участі запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені саморозвитком у професійному становленні освітянина та науковця.
Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.
З детальною інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі.
Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»
20 жовтня 2023 р. викладачі аспіранти Факультету міжнародних відносин долучилися до взяли участь у роботі Всеукраїнського інформаційно-просвітницького форуму «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ, який відбувся в онлайн форматі.
Метою форуму було обговорення інноваційних напрямів розвитку сучасної освіти, зокрема STEM, STEAM та STREAM в Україні в умовах воєнного стану.
Актуальними питаннями пленарного та секційного обговорення форуму стали: освітній напрям STEAM та можливості ціннісної підтримки саморозвитку обдарованої особистості; гендерні стереотипи в освіті; проблеми та виклики STEM-освіти в україні в умовах війни; роль жінки на виклики воєнного часу; STEM-освіта сучасного покоління учнів та студентів: реалії і перпективи; цифровізація комунікативних процесів і каналів передачі; впровадження STEM освіти для жінок: зарубіжний досвід та його значення в україні; цифрові м’які навички як ключ до успіху в технологічному суспільстві; STEM, STEAM та STREAM проєкти як науково-розвивальна платформа для цифрових поколінь (поколінь штучного інтелекту); технологія розвитку критичного мислення у формуванні універсальних компетенцій бакалаврів авіаційних спеціальностей, а також науково-дослідна робота як важливий елемент для формування stem-компетентностей.
Програма форуму включала численні виступи пленарного та секційного засідань (переглянути тут).
Наукова значущість даного заходу полягала в тому, що викладачі та студенти Факультету міжнародних відносин у рамках Всеукраїнського інформаційно-просвітницького форуму «STEM and FEM» мали можливість прослухати україномовні та англомовні доповіді різних спікерів, у тому числі: дослідницю Віденського університету, провідну наукову співробітницю відділу інформаційно-дидактичного моделювання НЦ «МАНУ», президентку Міжнародної асоціації; головну наукову співробітницю відділу створення навчально-тематичних систем знань Національного центру «Мала академія наук України», завідувачку відділу підтримки обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України, провідну наукову співробітницю Інституту цифровізації освіти НАПН України, президентку ГО WiN Ukraine, аспірантку кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Національного транспортного університету.
Позитивний результатом участі викладачів та аспірантів Факультету міжнародних відносин було вагоме поглиблення знань та досвіду майбутніх науковців щодо ролі жінок у сучасному освітньо-науковому середовищі, STEM освіти головна суть якої полягає у вивченні навчальних дисциплін крізь призму проведення безперервних наукових досліджень, сукупності SOFT SKILLS необхідних для успішної майбутньої професійної діяльності, розкриття сучасності, актуальності та підвищення наукової значущості їхніх майбутніх предметних досліджень.
ІV Всеукраїнський форум Рад молодих вчених
19 жовтня 2023 р. студенти та викладачі Факультету міжнародних відносин долучилися до ІV Всеукраїнського форуму Рад молодих вчених, який відбувся в онлайн форматі.
Метою форуму було обговорення викликів та можливостей впровадження та масштабування розробок молодих вчених у взаємодії зі стейкхолдерами різних рівнів.
Основними завданнями проведення форуму були: активізація співпраці між молодими вченими, представниками інститутів громадянського суспільства, органами державної влади, встановлення зв’язків з основними зацікавленими сторонами та іноземними партнерами; обмін напрацюваннями у питаннях впровадження та промоції розробок молодих вчених; сприяння розвитку наукового потенціалу, зокрема із залученням міжнародної підтримки, популяризація наукової та науково-технічної діяльності молодих учених.
Програма форуму включала дві основні панельні дискусії, де були розглянуті: виклики та можливості впровадження та масштабування розробок молодих вчених в Україні; можливості міжнародної підтримки наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в контексті повоєнної відбудови.
Наукова значущість даного заходу полягала в тому, що викладачі та студенти Факультету міжнародних відносин у рамках ІV Всеукраїнського форуму Рад молодих вчених мали можливість прослухати україномовні та англомовні доповіді різних спікерів, зокрема: представників міжнародних організацій та наукових установ, професійних об’єднань, запрошених науковців рад молодих вчених світу; представників бізнесу, громадських організацій, молодих вчених – представників рад молодих вчених при центральних органах виконавчої влади, закладах вищої освіти та наукових установах України.
Особливої уваги заслуговоють англомовні та україномовні виступи з презентаціями Себастьяна Дале, президента Eurodoc; Матеуша Бяласа, директора представницького офісу Польської академії наук у Києві; Рейчела Герберта, старшого менеджера відділу ринкової інформації компанії Elsevier; Ірини Дегтярьової, представника ректорів по співпраця із закладами вищої освіти України Фундації польських ректорів, Варшавська школа економіки, які значно сприяли поглибленню знань та компетентностей студентів та викладачів Факультету міжнародних відносин щодо міжнародної співпраці, програми ERASMUS+, діяльності потужних іноземних університетів, закордонного стажування і навчання та наукової діяльності сучасних молодих вчених (International Cooperation and Support for the Ukrainian Scientists).
З програмою Форуму можна ознайомитися тут.
Конференція «Інтеграція теорії у практику: проблеми, пошуки, перспективи в умовах воєнного стану»
Запрошуємо до участі в роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграція теорії у практику: проблеми, пошуки, перспективи в умовах воєнного стану», яка відбудеться 01 листопада 2023 року онлайн в Академії Державної пенітенціарної служби з використанням платформи ZOOM.
З детальною інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі.
ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «World science: problems, prospects, innovations»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «World science: problems, prospects, innovations», яка відбудеться 20 жовтня 2023 року у місті Zdar nad Sazavou, Czech Republic.
З детальною інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі.
Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України
Запрошуємо до участі в одразу ДВОХ ВЕБІНАРАХ у формі Публікаційних семінарів для українських дослідників 9 та 10 жовтня 2023, організованих Радою та видавничою компанією Ельзевір (Elsevier). Реєстрація за посиланням: https://www.elsevier.com/en-xm/events/webinars/elsevier-training-and-demo-webinars/ukraine/_nocache
Тематика вебінарів:
- 9 жовтня 2023, понеділок, о 15:00 (український час), сесія для редакторів журналів щодо ролі редакторів, тем наукових досліджень, відкритого доступу, міждисциплінарних досліджень та колаборації, індексації, шляхи до визнання журналів;
- 10 жовтня 2023, вівторок, о 15:00 (український час), сесія для українських дослідників щодо кращих практик з написання рукописів, наукових комунікацій, визначення належних журналів, кращих практик з рецензування наукових статей, інновацій в рецензуванні, тренінг з етики.
Міжнародна науково-практична конференція “Сучасні виклики та актуальні проблеми науки, освіти, технологій і суспільства”
Запрошуємо вчених, викладачів, докторантів, аспірантів, здобувачів, магістрантів, студентів, представників державних органів влади та місцевого самоврядування, представників підприємницьких структур взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні виклики та актуальні проблеми науки, освіти, технологій і суспільства”, яка відбудеться 6 жовтня 2023 року в м. Ізмаїл, Україна.
З детальною інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі.
Міжнародна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності 2023»
Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів та випускників навчальних закладів і установ до участі в роботі щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», яка відбудеться 10 листопада 2023 року.
Конференція буде проводитися в режимі онлайн з використанням Google Meet (необхідна наявність акаунт Google, мікрофона та вебкамери).
Робочі мови конференції – українська, польська, англійська.
Цілі конференції:
- Обговорення нових результатів використання мультимедійних технологій в різних галузях людської діяльності.
- Демонстрація практичних досягнень учасників конференції у форматі мультимедійних презентацій.
- Аналіз наукових, психолого-педагогічних, виробничих аспектів розвитку мультимедійних технологій.
- Обмін ідеями креативного мислення, пошук спільних напрямів досліджень та поширення співпраці між навчальними, науковими i виробничими закладами та установами.
- Залучення молоді до наукового пошуку.
З детальною інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі.
Науково-практична конференція «ОСВІТА, НАУКА, ДОСЛІДЖЕННЯ В НОВИХ РЕАЛІЯХ СЬОГОДЕННЯ»
Запрошуємо Вас до участі мультидисциплінарній факультетській науково-практичній конференції «ОСВІТА, НАУКА, ДОСЛІДЖЕННЯ В НОВИХ РЕАЛІЯХ СЬОГОДЕННЯ», яка відбудеться о 09.50, 31 жовтня 2023 року.
Мета конференції – висвітлення й апробація результатів наукових досліджень з питань сучасної науки та освіти в Україні й у світі.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Формат роботи конференції: офлайн та онлайн, дистанційно в Google Class Meet.
Детальна інформація наведена в інформаційному листі.
Форум інноваційних рішень НАУ
Студенти 2 курсу факультету міжнародних відносин кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу відвідали “Форум інноваційних рішень НАУ”, де науковці, викладачі та студенти демонстрували свої інноваційні проєкти. Захід проводила Кафедра телекомунікаційних та радіоелектронних систем 21 вересня 2023 року. Саме там студенти мали можливість послухати провідних експертів індустрії, набути досвіду щодо новітніх технологічних рішень та оцінити ідеї спеціалістів даної галузі. Більшість розробок були досить важливими саме для наших захисників. Захід був дуже цікавим та необхідним в наш час, адже нині потрібно створювати нові технології для покращення стану нашої країни та здобуття перемоги.
Круглий стіл «Індустрія туризму: проблеми та виклики в нових реаліях»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу «Індустрія туризму: проблеми та виклики в нових реаліях», яка відбудеться 05 жовтня 2023 року.
Детальна інформація наведена в інформаційному листі.
ІV Всеукраїнський форум Рад молодих вчених
Команда Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує ради молодих вчених при закладах вищої освіти/наукових установах, а також молодих вчених, зацікавлених у діяльності
рад молодих вчених в інституціях, які вони представляють, на наймасштабніший комунікаційний захід – ІV Всеукраїнський форум Рад молодих вчених.
Проведення заходу сприятиме активізації співпраці між молодими вченими, представниками інститутів громадянського суспільства, органами державної влади, встановленню зв’язків з іноземними партнерами, а також обміну напрацюваннями у питаннях проблем і можливостей впровадження й масштабування розробок молодих вчених, сприяння розвитку наукового потенціалу, зокрема із залученням міжнародної підтримки.
Програмою Форуму передбачено дві основні панельні дискусії, присвячені викликам та можливостям впровадження та масштабування розробок молодих вчених в Україні, можливостям міжнародної підтримки наукової та науковотехнічної діяльності молодих вчених в контексті повоєнної відбудови.
Запрошуємо молодих вчених долучитися (онлайн) до важливого для країни заходу – Форуму. Захід відбудеться 19 жовтня 2023 року у форматі Zoom-конференції, початок о 10:00.
Покликання на зустріч та програму попередньо буде надіслано на пошту зареєстрованим учасникам.
Для участі потрібно заповнити форму для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfNvxal428X9sSDL1W3hBHDZYqu8EF4mn9Bplkgh1EV5yLOg/viewform.
Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM AND FEM»
Викладачі, аспіранти та докторанти Факультету міжнародних відносин запрошуються взяти участь у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM AND FEM», який відбудеться 20 жовтня 2023 року з 10:00 до 13:00 на базі Донецького державного університету внутрішніх справ в онлайн форматі.
Місія форуму полягає в обговоренні актуальних питань проблем науковиць в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.
До участі запрошуються науковці/науковиці, викладачі/викладачки, докторанти/докторантки, аспіранти/аспірантки, управлінська спільнота, жінки-підприємниці, всі працівники/працівниці освіти, які сприяють розвитку науки та інноваційних технологій.
Для участі в Форумі необхідно до 10.10.2023 року зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/pg1vm57wLofWXi516
Детальна інформація наведена в інформаційному листі.
Конкурс серед студентів на тему: «Міжнародно-правові наслідки збройної агресії рф проти України» зі спеціальності «Міжнародне право»
Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми “Україна” оголошує конкурс серед студентів на тему: «Міжнародно-правові наслідки збройної агресії рф проти України» зі спеціальності «Міжнародне право».
Теми наукових робіт:
- Механізми притягнення до відповідальності за вчинення міжнародних злочинів.
- Способи забезпечення індивідуальної та матеріальної кримінальної відповідальності за вчинення злочину агресії.
- Шляхи відшкодування шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації.
Мета конкурсу: заохотити українську молодь до активної участі у роботі з притягнення рф до відповідальності за геноцид українського народу та злочини проти людяності.
Завдання конкурсу: студент повинен запропонувати свій погляд на практичні аспекти досліджуваної проблематики, показати механізм практичного застосування або зміну існуючої практики та законодавства, які принесуть практичну користь для України.
Учасники конкурсу: студенти вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації за спеціальністю «міжнародне право»
Організація конкурсу: Наукова робота разом з особистою анкетою учасника конкурсу (форма додається) надсилаються в електронному вигляді за адресою: iir2020@ukr.net (в темі листа зазначити: «конкурс») до 10 жовтня 2023 р.
Конкурсна комісія з-поміж висококваліфікованих фахівців опрацьовує наукові роботи, оцінює їх у балах та визначає рейтинги учасників конкурсу. Максимальний бал – 100.
За підсумками рейтингування конкурсна комісія визначає переможців конкурсу і вносить пропозиції щодо їх преміювання.
Оприлюднення підсумків конкурсу та преміювання переможців відбудуться на урочистому зібранні.
Преміювання переможців конкурсу: Умовами конкурсу передбачаються перша, друга, третя та заохочувальна премії у вигляді грошових стипендій Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». Кількість премій по темах визначатиметься з урахуванням кількості учасників конкурсу, рівня і якості їх робіт. Найкращі роботи буде оприлюднено у спеціальному збірнику у вигляді статей, підготованих на базі наукових робіт. Вимоги до обсягу та оформлення статей буде повідомлено їхнім авторам додатково.
Вимоги до обсягу: Загальний обсяг наукової статті (відомості про автора, назва, текст, список використаних джерел) має бути 15–20 сторінок.
Технічні вимоги до оформлення тексту: шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – одинарний. Стаття подається українською або англійською мовами.
Протягом трьох днів після надсилання зазначених матеріалів конкурсанти отримають електронною поштою підтвердження про їх отримання.
Тривалість конкурсу: 24.04.2023 – 10.10.2023
Кінцевий день подачі роботи: 10.10.2023
Оголошення результатів конкурсу: 25.10.2023 – 01.11.2023
Анкету учасника можна завантажити тут.
Міжнародна науково-практична конференція «DISTANCE LEARNING IN MODERN CONDITIONS AND NEW TECHNOLOGIES»
Шановні студенти, викладачі та науковці!
International Science Group запрошує студентів, викладачів прийняти участь в міжнародній науково-практичній конференції «DISTANCE LEARNING IN MODERN CONDITIONS AND NEW TECHNOLOGIES», 19-22 вересня 2023 р., Стокгольм, Швеція
Міжнародний ISBN – 979-8-89074-565-1
Подача матеріалів тез:
- Одним листом надсилаються файли тез доповідей на ел.пошту: info@isg-konf.com.
- Тема листа – назва конференції.
- Файли назвати за прикладом: Тези_Петров;
- Після надсилання матеріалів на нашу ел.пошту очікуйте підтвердження в їх отриманні і включенні вас до списку учасників конференції.
- Відповідні сертифікати та збірник матеріалів можна передивитися в перший день проведення конференції, вони представлені для завантаження на сайті – https://isg-konf.com/uk/conference-archive/.
- Надіслані листи, що не містять відповідних файлів можуть бути залишені без розгляду.
Детальніше з вимогами можна ознайомитися тут.
«СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ З ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ»
Оголошено набір наукових статей до фахового збірника наукових праць «СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ З ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ» № 2 (23), 2023.
Збірник включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») зі спеціальностей 035 «Філологія», 014 «Педагогіка» згідно з Наказом МОН України від 26.11.2020 р. № 1471 (додаток 3), а також до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Республіка Польща).
Редакція присвоює DOI (digital object identifier) для статей.
Засновник: Ужгородський національний університет.
Детальніше з вимогами можна ознайомитися тут.
«ВИЩА ОСВІТА В УКРАЇНІ (1991–2023 РР.): ТРАДИЦІЇ, ТРАНСФОРМАЦІЇ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»
Запрошуємо Вас узяти участь у роботі групи авторів з метою підготовки колективної монографії на тему: «ВИЩА ОСВІТА В УКРАЇНІ (1991–2023 РР.): ТРАДИЦІЇ, ТРАНСФОРМАЦІЇ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».
До участі в написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти, які мають або здобувають педагогічну освіту. Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх наукових досліджень.
Детальніше з вимогами можна ознайомитися тут.
Науково-педагогічне стажування “Розвиток філологічної освіти в Україні та Латвійській Республіці в умовах цифрового середовища”
До участі у стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, а також практичні працівники, які мають або здобувають філологічну освіту.
Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів в період з 2 жовтня по 12 листопада 2023 року.
Детальніше з вимогами можна ознайомитися тут.
П’ятий Міжнародний тиждень у ЗУНУ
Західноукраїнський національний університет анонсує проведення П’ятого Міжнародного тижня “Resilience and Rebuilding through Internationalisation”, який відбудеться 4-8 вересня 2023 року.
Цьогорічний захід, який зосереджений навколо теми “Стійкість та відновлення через інтернаціоналізацію”, надасть учасникам можливість продемонструвати новаторські дослідницькі концепції, обмінятися ідеями, висвітити досягнення та взяти участь у дискусіях щодо післявоєнної відбудови України.
Міжнародний тиждень надає інституціям-учасницям можливість посилити свою міжнародну проєктну діяльність, зміцнити альянси та розширити спільні зусилля. Представники різних країн та університетів візьмуть участь у заході, сприяючи міжкультурному розумінню та зміцненню глобальної академічної мережі.
Детальніше з програмою проведення заходу можна ознайомитися тут.
У рамках V міжнародного тижня на тему «Стійкість та відновлення через інтернаціоналізацію», організованого Західноукраїнським національним університетом викладачі кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій та студенти ФМВ НАУ 8 вересня 2023 року взяли участь у відкритому обговоренні “Що варто знати про перспективи членства України в ЄС?”. Зокрема, на онлайн-заході виступили науковці зі Швеції, які поділилися корисною інформацією про специфіку євроінтеграції їхньої держави, їхні доповіді викликали жваву дискусію серед присутньої аудиторії.
VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції»
Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції на тему «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції», яка відбудеться 17 – 19 листопада 2023 року за участі та підтримки: Міністерства освіти і науки України; Волинського національного університету імені Лесі Українки; Факультету історії, політології та національної безпеки; Куявського університету у Влоцлавеку; Видавничого дому «Гельветика», а також Центру українсько-європейського наукового співробітництва.
Місце проведення – с. Світязь Шацького району Волинської області.
До участі у конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, представники рад молодих учених, усі зацікавлені особи, діяльність яких має відношення до порушених на конференції проблем.
Форма участі – очна, заочна, дистанційна.
Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції, мають зробити такі дії до 15 жовтня 2023 року (включно):
- Заповнити заявку;
- Надіслати тези доповіді на електронну адресу filmira@ukr.net.
НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
- Освітні реформи в умовах повномасштабного вторгнення.
- Шляхи збереження та інституційні трансформації вищої школи в умовах війни.
- Академічна доброчесність: причини та наслідки.
- Економічне підґрунтя підготовки фахівців наукової сфери.
- Стан та перспективи розвитку наукових шкіл.
- Академічна мобільність в умовах воєнного стану: форми та можливості.
- Менеджмент освітньо-наукової діяльності.
- Европейська і світова інтеграція в галузі вищої освіти – шлях до підвищення якості освіти.
- Особливості організації підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.
Збірник тез конференції буде виданий виключно в електронному вигляді українсько-польським видавництвом «LihaPres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України. Збірник тез конференції буде розміщений на відкритій платформі українсько-польського видавництва «LihaPres».
Більш детальна інформація розміщена у вкладеному нижче інформаційному листі.
Завантажити документ можна тут.
План проведення міжнародних всеукраїнських та міжвузівських наукових, науково-технічних, науково-практичних конференцій та семінарів на 2023 календарний рік
Завантажити документ можна тут
План проведення міжнародних всеукраїнських та міжвузівських наукових, науково-технічних, науково-практичних конференцій та семінарів на 2019-2020 календарний рік Факультет міжнародних відносин
№ | Назва заходу | Телефон, факс, |
Термін проведення | Керівник та відповідальний секретар заходу |
---|---|---|---|---|
1. | Міжнародна науково-практична конференція (щорічна постійно діюча): «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі» |
Кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу тел.406-73-65; e-mail: kafedra_imv@ukr.net; m.rychka@i.ua 093 918 83 16 |
08 квітня 2020 р. |
Керівник: д.е.н., проф., зав.кафедри Сіденко С.В., Секретар: к.е.н., доц., доцент кафедри Ричка М.А. |
2. | VІ всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми соціальних комунікацій» | Кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю тел. 406-68-09; 77-85; e-mail: imvkg@ukr.net; vasylchenko2012@ukr.net 068 434 20 58; e-mail: oksana130401@ukr.net |
14 травня 2020 р. |
Керівник: д.філол.н., проф., зав.кафедри Циховська Е.Д. Секретар: к.філол.н., доц., доцент кафедри Васильченко В.М. |
3. | Науково-практичний семінар «Актуальні проблеми розвитку національного ринку туристичних послуг» | Кафедра країнознавства і туризму тел. 406-74-54; 77-96 e-mail: kraintur@ukr.net; gennady@balabanov.kiev.ua 096 532 79 39 |
12 березня 2020 р. | Керівник: д.г.н., проф., зав.кафедри Балабанов Г.В. Секретар: ст.викладач кафедри Кучеренко В.С. |
4. | Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції іншомовної професійної підготовки майбутніх фахівців немовних спеціальностей в полікультурному просторі» Modern Trends of Foreign Language Training of Future Specialists of Non-Native Specialties in the Multicultural Space” |
Кафедра іноземних мов тел.: 406-78-15 e-mail: kim_imv@ukr.net; filologyn@gmail.com 068 593 07 27 |
5 червня 2020 р. |
Керівник: Василишина Н.М., к.пед.н., доц., доцент кафедри Секретар: Скирда Т.С., викладач кафедри |
5. | Щорічна наукова англомовна студентська конференція: «Youth without borders – building cross-cultural awareness» // «Молодь без кордонів – розбудова крос-культурної свідомості» | Кафедра іноземних мов тел.: 406-78-15 e-mail: kim_imv@ukr.net; ruslan.slobozhenko@gmail.com 067 40 32 868; e-mail: albina123@ukr.net 063 706 56 95 |
26 березня 2020 р. |
Керівник: Слобоженко Р.А. ст.викладач кафедри Секретар: Голоднюк А.А. старший викладач кафедри |
6. | Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» |
Кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій 406-76-73 e-mail: kmmt.nau@ukr.net |
12 листопада 2020 р. | Керівник: к.т.н., професор кафедри Мелешко М.А. Секретар: к.т.н., доцент кафедри Бобарчук О. А. |
7. | Загальноукраїнська конференція «Актуальні проблеми міжнародного повітряного права», присвячена Міжнародному дню цивільної авіації | Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства 406-73-67 e-mail: kafedra.mp.nau@gmail.com |
18 грудня 2019 р. |
Керівник: к.ю.н., доцент кафедри Драчов О.В. Секретар: к.ю.н., доц., доцент кафедри Мушак Н.Б. |
8. | Загальноукраїнська конференція, присвячена пам’яті жертв Голокосту. | Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства 406-73-67 e-mail: kafedra.mp.nau@gmail.com |
20 лютого 2020 р. |
Керівник: к.ю.н., доцент кафедри Драчов О.В. Секретар: к.ю.н., доц., доцент кафедри Мушак Н.Б. |
9. | Загальноукраїнська конференція «Актуальні проблеми міжнародного права навколишнього середовища». | Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства 406-73-67 e-mail: kafedra.mp.nau@gmail.com |
22 квітня 2020 р. |
Керівник: к.ю.н., доцент кафедри Драчов О.В. Секретар: к.ю.н., доц., доцент кафедри Мушак Н.Б. |
Завантажити документ можна тут.