English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу

Шановні друзі студенти та абітурієнти!

Щиро вітаю Вас на інтернет-сторінці кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету. Переконаний в тому, що наша кафедра має стати для Вас інструментом формування і реалізації Ваших уявлень про своє майбутнє в реальному дорослому житті. Професія економіста-міжнародника-дипломата з міцними знаннями економіки – це запорука успіху в просуванні до професійних вершин. Це є шанс згодом стати елітою свого народу, своєї держави, зразком соціального благополуччя для своїх близьких та колег. Cьогодні світ реально і швидко трансформується, змінюються міжнародні відносини, стан та вплив держав на світові процеси. Навчання у нас може дати Вам відповіді на першоджерела та наслідки глобальних перетворень. Тільки на базі цих знань можна ефективно вирішувати конкретні виробничі питання, згодом навчитися керувати не тільки собою, а і колективами, процесами в міжнародній діяльності, на державній службі, бізнесі. Ці знання допоможуть Вам працювати над собою все життя, передавати необхідні знання колегам і партнерам по Вашій майбутній роботі, достойно виховувати своїх дітей. Сьогодні в нашому колективі є компетентні та досвідчені викладачі, які зможуть зацікавити Вас навчатися, використовувати сучасні методики та форми оволодіння знаннями, а також об’єктивно оцінювати рівень Ваших знань. Вони допоможуть в усьому, щоб Ви змогли дійсно досягти високої планки знань та навичок і на все життя запам’ятали студентські роки, творчу співпрацю на нашій кафедрі, акультеті та університеті в цілому. Шановні друзі, колеги та майбутні соратники по спільній праці, запам’ятайте, у людини є завжди можливість вибору. У Вас теж є можливість зробити свій правильний вибір, щоб реалізувати себе з найбільшою віддачею у майбутньому, а робити й формувати це майбутнє краще разом з нами.
Дякую за увагу до нашої інтернет-сторінки! Бажаю успіхів у праці над собою!

З повагою,
завідувач кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу
ФМВ НАУ, доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Степанов Олександр Петрович

Кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу є підрозділом створеного у 2005 році Факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету.

Кафедра розміщена у сучасному навчальному корпусі з комп’ютерними класами та доступом в Internet, лекційними залами, бібліотекою і читальними залами. Студенти мають можливість проживати в гуртожитку, що знаходиться поряд з університетом, користуватися послугами Медичного центру, Навчально-спортивного оздоровчого центру, Центру культури та мистецтв.

По кафедрі здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» за спеціальностями «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес» та «Міжнародне регулювання економічних відносин» за освітніми рівнями «Бакалавр» та «Магістр».

Кафедра здійснює навчальну роботу з 69 дисциплін, серед яких: «Міжнародна економічна діяльність України», «Глобальна макроекономічна політика», «Економіка підприємства», «Макроекономіка», «Регулювання міжнародних економічних відносин», «Міжнародні фінанси», «Міжнародна торгівля»,  «Банківська справа», «Світовий фондовий ринок», «Міжнародний менеджмент та маркетинг» та інші. В навчальну програму входить проходження навчальної практики «Вступ до фаху», науково-виробничої та фахової практики в провідних установах м. Києва, зокрема інститутах Національної академії наук України.

Наші випускники

На сучасній матеріально-технічній та інформаційній основі навчальний процес підготовки бакалаврів і магістрів забезпечує  потужний професорсько-викладацький склад кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу. На кафедрі працюють 5 докторів наук, професори, та  8 кандидатів наук,  які мають звання доцента.

Кафедра щороку організовує і проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»

Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»

Часто перед студентами виступають відомі фахівці-міжнародники.

Будкін Віктор Сергійович – засновник української школи економістів–міжнародників, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор та Філіпенко Антон Сергійович – професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік АН Вищої школи України

Білорус Олег Григорович – дипломат, доктор економічних наук, професор, академік НАН України

Д-р Маріан Сташевські – Заступник голови Місії OSCE в Україні

Співробітник Міжнародної організації праці, доктор економіки Чернишев Ігор (Женева, Швейцарія)

Представник ділових і туристичних кіл Нікарагуа Бісмарк Хав’єр Веласкес Ескобар

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Сінгапурі (2006-2009 рр.), Надзвичайний та Повноважний Посол України в Брунеї Даруссалам  (2008-2009 рр.) Маштабей Віктор Якович

Доктор економіки, старший науковий співробітник Інституту економіки, радник Українського кредитно-банківського Союзу Г.В. Сігуа.

Наші викладачі і студенти проходять стажування за кордоном.

Доценти кафедри З. Пічкурова та М. Ричка на стажуванні за освітньою міжнародною програмою на базі Академічного товариства імені Міхала Балудянського (м. Братислава, Словаччина)

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» біля Міжнародного Віденського університету під час проходження стажування за освітньою міжнародною програмою «Можливості та перспективи розвитку українського бізнесу на європейському ринку»

Випускникам кафедри надається можливість продовжити навчання в аспірантурі за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини», галузь знань 29 «Міжнародні відносини».

Передзахист дисертаційної роботи аспіранта кафедри Кульбіди Максима Валерійовича на тему «Міжнародні фінансові організації у соціально-економічних процесах трансформацій країн світу»

Студенти постійно беруть участь у науковій роботі, різноманітних наукових конкурсах, грантах, олімпіадах та мають наукові публікації. На кафедрі функціонує студентський науковий гурток.

Наші контакти:

м. Київ, проспект Відрадний 4, НАУ, Факультет міжнародних відносин,

кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу, корпус 7, кім. 7.405.

Тел.: +38 044 406 73 65

E-mail: kafedra_imv@ukr.net

Web: http://fmv.nau.edu.ua

Наша сторінка у Facebookhttps://www.facebook.com/kmevibNAU

 

Закрити меню