English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства

Icon Image

З робочим візитом Факультет міжнародних відносин відвідав відомий вчений, юрист, адвокат, політик, професор, двічі міністр внутрішніх справ Греції, колишній заступник міністра з європейських справ Греції, директор Європейської організації публічного права Спиридон Флогаітіс. У ході заходу була проведена зустріч зі студентами різних напрямів підготовки міжнародного спрямування.

Європейська організація публічного права (EPLO) - це авторитетна міжнародна організація метою, якої є створення та розповсюдження знань у галузі публічного права, включаючи, зокрема, національне, порівняльне та європейське публічне право, права людини, екологічне право, міжнародне право тощо. Для досягнення своїх цілей EPLO сприяє співпраці з іншими установами та організаціями, зокрема в системі Організації Об'єднаних Націй. EPLO має статус спостерігача у Міжнародній організації праці (МОП), Всесвітній організації інтелектуальної власності (ВОІВ) та Міжнародній організації з міграції (МОМ), являється спостерігачем з правом голосу в Генеральній Асамблеї ООН.

Під час зустрічі Спиридон Флогаітіс наголосив, що EPLO організовує і підтримує наукові дослідження та освітню діяльність, спрямовану на навчання молоді та підвищення рівня підготовки фахівців в області права і управління, зміцнення демократичних інститутів в Європі і світі через розвиток співпраці і надання правових консультацій національним органам влади. За останні 10 років Європейська організація публічного права реалізувала понад 200 міжнародних проектів, що фінансуються ЄС, Грецією, Світовим банком, урядами та міжнародними організаціями різних країн. Крім того, професор Спиридон Флогаітіс розказав про широкі можливості міжнародного стажування студентів НАУ у міжнародних відомствах та установах.

Разом із деканом ФМВ Юрієм Волошиним, Спиридон Флогаітіс у якості консультанта-спостерігача від міжнародної організації EPLO прийняв участь у засіданні Комісії з правової реформи за участю Президента України Володимира Зеленського, яке відбулося у Офісі Президента.

Крім того, Спиридон Флогаітіс разом із ректором НАУ Володимиром Ісаєнко та деканом ФМВ Юрієм Волошиним зустрілися з Радником посольства Грецької Республіки в Україні , консулом Александросом Будурісом, де обговорили сприяння посольства у співпраці України та EPLO у реалізації правової реформи в Україні.

Директор EPLO Спиридон Флогаітіс зазначив, що завжди підтримував Україну на шляху до європейських цінностей гуманізму, рівності, свободи і демократії.

Візит такого рівня гостей визначає роль та місце Факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету у світовій спільноті, підтверджуючи його провідну першість серед вищих навчальних закладів світу.

Закрити меню