Онлайн-зустріч студентів ФМВ зі співзасновницею та редакторкою «Divoche.Media»

Студенти кафедри журналістики Факультету міжнародних відносин відвідали онлайн-зустріч з головною редакторкою та співзасновницею українського незалежного журналу «Divoche.Media» Оксаною Павленко. Модератором та організатором заходу виступила доцент кафедри журналістики ФМВ Олена Мельникова-Курганова.
Здобувачі вищої освіти дізналися про професійний шлях Оксани Павленко в журналістиці, про заснування, розвиток і ребрендинг журналу «Divoche.Media» та вплив війни на формат і контент журналу.
Оксана Павленко розповіла про найчастіші помилки у роботі з інформацією, професійні вимоги до журналістів,  а також про важливість історій в медіа. Учасники заходу обговорили питання конкуренції в соціальних медіа й перспективи розвитку соцмереж в майбутньому. Кожен охочий зміг поставити запитання та отримати корисні поради чи професійні відповіді від співзасновниці та редакторки журналу.