Студентка Факультету міжнародних відносин НАУ Дар’я Близнюк допомагає біженцям з України у Республіці Польща

Студентка 2-го курсу кафедри реклами та зв’язків з громадськістю  Дар‘я Близнюк, рятуючись від бойових дій на території Миколаївської області, була вимушена виїхати до Польщі у пошуках тимчасового прихистку.

У Варшаві Дар’я на волонтерських засадах працює на залізничному вокзалі «Варшава Західна» у пункті для біженців з України. Там вона надає різноманітну допомогу, забезпечуючи доступ до інформації з приводу транзиту до інших міст Польщі чи інших країн Євросоюзу, допомагає підшукувати житло, співпрацює з пунктами гуманітарної допомоги та забезпечує затишок у зоні відпочинку жінок та дітей. Її праця важка, у першу чергу, емоційно, але вона натхненна перемогою і бажанням щонайшвидше повернутися додому.

Факультет міжнародних відносин пишається своїми студентами та їх безмежно добрими серцями.