Доцент кафедри міжнародних економічних відносин та бізнесу Марина Ричка взяла участь у профорієнтаційній зустрічі з випускниками 11 класів загальноосвітніх шкіл м. Біла Церква, Київської області. У ході заходу майбутнім абітурієнтам було повідомлено про напрями підготовки спеціалістів, професійні кафедри та спеціальності на факультеті міжнародних відносин. Здійснено акцент на необхідності отримання престижної сучасної професії для побудови успішної кар’єри у майбутньому.
Профорієнтаційна робота ФМВ НАУ у м. Біла Церква
![Профорієнтаційна робота ФМВ НАУ у м. Біла Церква](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_8524.jpg)
You Might Also Like
![(Українська) Зустріч студентів ФМВ з Надзвичайним та Повноважним Послом Грецької республіки в Україні](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG-20240611-WA0000-300x225.jpg)
(Українська) Зустріч студентів ФМВ з Надзвичайним та Повноважним Послом Грецької республіки в Україні
![(Українська) На ФМВ НАУ відбулося нагородження переможців Круглого столу «Європейські стандарти освітніх програм: молодь і наука» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/На-ФМВ-НАУ-відбулося-нагородження-переможців-Круглого-столу-Європейські-стандарти-освітніх-програм-молодь-і-наука-1-300x200.jpg)
(Українська) На ФМВ НАУ відбулося нагородження переможців Круглого столу «Європейські стандарти освітніх програм: молодь і наука» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку
![(Українська) Колективна англомовна монографія викладачів кафедри іноземних мов ФМВ](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/монографія-кафедри-213x300.jpg)