На Факультеті міжнародних відносин НАУ пройшов конкурс на кращу новорічну ялинку

Джерело:https://www.proza.ru/2014/12/15/1320

У період 26-31 грудня 2019 року на Факультеті міжнародних відносин проходив конкурс на кращу новорічну ялинку на офіційній сторінці факультету в Інстаграм fmv_nau.
До участі у конкурсі долучилося 28 студентів та 3 викладачі. Кожна представлена ялинка була по своєму чарівною та неповторною.
За результатами проведеного конкурсу, на думку студентів, кращою ялинкою була визнана лісова королева студентки, спеціальності «Журналістика» Оксани Шавро, друге місце зі своєю ялинкою посіла Надія Паньків, студентка, спеціальності «Міжнародні економічні відносини», почесне третє місце зайняла студентка, спеціальності «Міжнародне право» Арміне Кішоян.
Дякуємо всім учасникам конкурсу та вітаємо переможців!
Бажаємо веселих новорічних свят!