Затверджено нову редакцію ОПП спеціальності 061 «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти

На засіданні кафедри журналістики ФМВ затверджено нову редакцію ОПП спеціальності 061 «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Участь у засіданні взяли професорсько-викладацький склад кафедри, стейкхолдери та здобувачі вищої освіти. Зі вступним словом виступив завідувач кафедри В’ячеслав Васильченко. Про зміни в ОПП повідомила гарант програми Олена Мельникова-Курганова.
Учасники заходу обговорили рекомендації експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, поради стейкхолдерів та останні правки.  За результатами обговорення,  внесення змін та правок затверджено нову редакцію освітньо-професійної програми за спеціальністю 061 «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти.