Відбулася відкрита лекція доцентки кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ірини Лесь

Доцентка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ірина Лесь у рамках навчальної дисципліни «Порівняльне кримінальне право» провела відкриту лекцію за темою «Співучасть у злочині за законодавством України та зарубіжних країн» для здобувачів вищої освіти 3 курсу.

Лекція мала чітку структуру та була викладена доступно і лаконічно. Доповідь супроводжував презентаційний матеріал та застосовувалися елементи техніки зворотного зв’язку, що викликало зацікавленість аудиторії.

На занятті розглядалися питання інституту співучасті у вчиненні злочину за кримінальним законодавством України та зарубіжних країн. Здійснено порівняльно-правовий аналіз норм КК України, які регламентують інститут співучасті, і відповідних положень кримінального права Англії, Франції, Німеччини та США. Визначено їхні спільні риси та відмінності. Охарактеризовано види співучасників, з’ясовано особливості їхньої відповідальності. Наведено рішення судів із конкретних справ.