Науковий гурток зі спортивного туризму, керівник – доцент Фокін С. П.
Студенти опановують знання, вміння та навички з різних видів спортивного туризму. Уміння долати природні перешкоди, вправлятися з різноманітним туристичним спорядженням та дотримання норм і правил безпеки участі у туристських подорожах – неодноразово ставали в пригоді гуртківцям при здійсненні традиційних сходжень на Говерлу та інших походах. Традиційно, заняття проводяться в кабінеті спортивного туризму 7.126 та на свіжому повітрі, поруч із навчальним корпусом.
![](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/63757939_2156117424484942_692967847650918400_o-300x200.jpg)
![](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_3863-300x225.jpg)
![](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/P90515-131201-300x225.jpg)
![](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/P90610-115325-225x300.jpg)
![](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/Говерла-300x225.jpg)
![](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/говерла3-300x225.jpg)