IХ Всесвітній конгрес «Авіація у ХХІ столітті» –«Безпека в авіації та космічні технології» на Факультеті міжнародних відносин

У дистанційному форматі відбулося засідання секцій Факультету міжнародних відносин у рамках IХ Всесвітнього конгресу «Авіація у ХХІ столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології». Провідні науковці ФМВ представили результати своєї наукової та практичної діяльності за такими напрямами:
міжнародне економічне співробітництво України у авіаційній та космічній сферах;
трансформація журналістики та реклами в контексті інформатизації світу;
авіація та космонавтика в епоху турбулентності: міжнародно-правова відповідь;
авіація і туризм;
міжнародні відносини в умовах глобальних викликів сучасності;
мультимедійні технології та системи.
Доповіді були зроблені з використанням сервісу відео-конференцій. За результатами роботи секцій у збірнику матеріалів буде опубліковано 23 статті науковців ФМВ, у тому числі три статті – у матеріалах, які індексуються у науко-метричній базі SCOPUS.
Підсумовуючи результати проведеної роботи, науковці наголосили на важливості продовження плідного обміну думками та висловили переконання щодо доцільності активізації спільних зусиль для реалізації наукових проєктів, спрямованих на розвиток наукового потенціалу Факультету міжнародних відносин.