Факультет міжнародних відносин НАУ вітає команду «ИМО» з успішним виступом на конкурсі «StartFest»

26 листопада 2019 року у ЦКМ НАУ в рамках конкурсу першокурсників «StartFest» відбувся виступ команди «ИМО», до складу якої увійшли Владислав Виноградов (МП-105), Анна Дудар (МВ-109), Вікторія Кириченко (МВ-109), Тетяна Мельник (РЗГ-118), Дар‘я Сусол (МВ-109), Вікторія Огер (РЗГ-118), Дар‘я Сорокіна (ЖР-110), Максим Кушнір (ЖР-111), Анна Кучерява (МП-105), Кристина Щава Кристина (МВ-109), Єлизавета Шевчук (МВ-109), Катерина Докторова (РЗГ-118), Маргарита Данильчук (ВП-115), Вероніка Гуренок (ВП-115), Катерина Погодаєва (ВП-115) та Соломія Шлапацька (ТУ-113). Підготовку команди до виступу здійснював Дмитро Бакала (МВ-309).

Виступ нашої команди був надзвичайно динамічний, веселий та цікавий.
Факультет пишається своїми студентами та дякує їм за бездоганний виступ.
Вітаємо першокурсників з дебютом на великій сцені та бажаємо їм та їх керівнику подальших успіхів та великих перемог!