Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ відвідали найбільший притулок для тварин в Україні «Сіріус»

Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ відвідали найбільший в Україні притулок для тварин «Сіріус», який знаходиться у селі Федорівка, Київської області. Наразі у притулку проживає близько 3300 собак і котів.
З метою допомоги притулку студенти зібрали 20 тис. грн., які витратили на 250 кг собачого корму, 250 стерилізованих шприців та пелюшок.
У ході акції студенти здійснили виїзд, почистили клітки, погодувати тварин та погралися з ними.
Факультет міжнародних відносин пишається своїми студентами та їх добрими справами.