Співпраця ФМВ з телеканалом «Рада»

До Факультету міжнародних відносин завітали автори програми  «Дипломатичні хроніки» на телеканалі «Рада» Віра  Панова та Тетяна Вакуленко.
Декан ФМВ Юрій Волошин та завідувач кафедри журналістики В’ячеслав Васильченко презентували діяльність факультету та кафедри, обговорили з гостями  напрями майбутньої співпраці у сфері міжнародних відносин та міжнародної журналістики.
За результатами зустрічі сторони домовились про стажування студентів кафедри журналістики на телеканалі, проведення практичних занять, консультацій та майстер-класів для студентів та аспірантів кафедри журналістики  ведучими телеканалу. Також розпочато розробку концепції та створення спільного телевізійного проєкту, до якого долучаться талановиті студенти ФМВ.