На Факультеті міжнародних відносин НАУ пройшли відкриті онлайн лекції

Відповідно до графіку відкритих та показових занять на ФМВ НАУ, з метою вдосконалення професійної майстерності та підвищення рівня знань студентів виклалачі факультету міжнародних відносин провели відкриті лекції у дистанційному режимі на базі платформи Google Classroom.
Так, доцент кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу Марина Ричка провела відкриту лекцію в режимі онлайн з дисципліни «Міжнародні організації» за темою «Регіональні інтеграційні угрупування в Європі – ЄС».
Професор кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Микола Мелешко прочитав відкриту лекцію з дисципліни «Технології електронних мультимедійних видань» за темою «Доставка мультимедійного контенту комп’ютерними мережами».
Лекційний матеріал відзначився високим професійним рівнем, доступністю і кваліфікованістю. Вказані лекції збережені у вільному для студентів доступі на платформі Google Classroom, де, крім ознайомлення з матеріалом, можна лишити коментарі та поставити питання лекторам.