Обговорено зміни до освітньої програми магістрів спеціальності «Журналістика»

На засіданні кафедри журналістики ФМВ відбулось обговорення результатів акредитації освітньо-професійної програми спеціальності «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти. До заходу долучилися члени кафедри, стейкхолдери та здобувачі вищої освіти.

Засідання кафедри відкрив завідувач кафедри, доцент В’ячеслав Васильченко. Про запропоновані на розгляд зміни до навчального плану та освітньої програми з урахуванням рекомендацій експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти доповіла гарант освітньої програми,  доцент кафедри Олена Мельникова-Курганова.

Зовнішніх стейколдерів представила тележурналістка та редакторка Анастасія Карташева. Магістрант Богдан Потланенко виділив важливі навички, які здобувачі вищої освіти отримують під час практик.

До обговорення запропонованих змін до навчального плану та освітньої програми долучилися викладачі кафедри журналістики.