Студенти факультету міжнародних відносин НАУ відвідали притулок для безхатніх тварин

Студенти факультету міжнародних відносин НАУ передали, виручені від проведення благодійного ярмарку з нагоди Дня Святого Валентина, грошові кошти та корм власниці домашнього притулку для безхатніх тварин Тетяні Литвиненко.
Як раніше зазначалося, від реалізації hand made листівок та печива і пирогів на факультеті було виручено 5 763 гривні. На купівлю корму для котів та собак було витрачено 1 934 грн., решта – 3 829 грн. передано на медичне обслуговування тварин власниці притулку.
Тетяна Литвиненко утримує притулок для покинутих тварин у власній двокімнатній квартирі. З нею проживає 60 котів та 7 собак.
Господарка від щирого серця подякувала студентам за таку значущу допомогу та побажала усім міцного здоров’я.
Факультет пишається своїми студенти та їх прагненням до вчинення добрих правильних вчинків.