Лекція «Цифровізація як інструмент покращення туристичної дестинації»

23.03.2023 на кафедрі міжнародного туризму та країнознавства на запрошення доц. Мархонос С.М. гостьову лекцію на тему: «Цифровізація як інструмент покращення туристичної дестинації» провела експертка з туризму в Україні, практикиня з формування туристичного продукту, промоції та брендингу території та цифровізації галузі Олена Чернега.

На захід були запрошені студенти спеціальності 242 “Туризм” ОС “Бакалавр” і ОС “Магістр”, викладачі кафедри, колеги-партнери.

Під час зустрічі спікерка звернула увагу на нові підходи до розвитку туризму за сучасних умов та необхідність цифровізації сфери туризму, збереження та відтворення у майбутньому пам’яток та культурного надбання Києва, використання технологій доповненої реальності при проведенні екскурсій, віртуалізації музейних експозицій тощо.