Посвята у першокурсники Факультету міжнародних відносин

На Факультеті міжнародних відносин відбулися посвяти у першокурсники студентів спеціальностей «Міжнародне право», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні відносини», «Журналістика», «Видавництво і поліграфія» та «Туризм». Упродовж двох днів пройшли посвяти в університеті, а 22 вересня 2022 року відбулась онлайн-посвята для здобувачів вищої освіти, які не змоги відвідати захід офлайн.

Декан ФМВ Юрій Волошин привітав першокурсників, що приєдналися до дружньої спільноти факультету та побажав їм натхнення та вагомих здобутків у навчанні. Він представив здобувачам вищої освіти та їх батькам заступників декана та завідувачів кафедр,  розповів про освітню та наукову діяльність факультету, участь в програмах академічної мобільності та міжнародну співпрацю. Після проведення заходу першокурсники мали змогу поспілкуватись з  кураторами груп, познайомитись з викладачами кафедр та відвідати музей НАУ.

Вітаємо першокурсників Факультету міжнародних відносин  та бажаємо цікавого і насиченого студентського життя!