Онлайн-зустріч студентів ФМВ з членом ліберально-демократичної партії Великої Британії

Студенти 4 курсу кафедри журналістики та кафедри міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій ФМВ провели онлайн-зустріч з експрацівником Credit Suisse, членом ліберально-демократичної партії Сполученого Королівства Великої Британії Марком Ланном (Mark Lunn). Організатор зустрічі – кафедра іноземних мов Факультету міжнародних відносин.

Марк Ланнм обговорив зі студентами питання щодо дипломатичних відносин між Україною та Сполученим Королівством, політичної системи Великої Британії в цілому та тому, як пересічні британці ставляться до підтримки українського народу у його визвольній боротьбі. Бесіда проходила у форматі активного обговорення піднятих тем.

Як спеціаліст у сфері фінансів Марк Ланн поділився своїми враженнями щодо енергетичної кризи у Великій Британії, а також пояснив, чому саме британці підтримують Україну попри великі рахунки за опалення.

Бесіда була насичена великою кількістю питань стосовно побуту та політичного стану всередині Сполученого Королівства.