На Факультеті міжнародних відносин НАУ пройшли заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови

Кафедрою журналістики традиційно організовано та проведено низку заходів до Міжнародного дня рідної мови.
Доцент кафедри Ірина Кевлюк провела онлайн-лекцію з елементами інтерактивної гри «Мова – то серце народу». Професор кафедри Світлана Бондаренко організувала онлайн зустріч на тему «Мова солов’їна в українському кіно: перспективи вітчизняного кінематографу». Професор кафедри Валентина Шульгіна обговорила зі студентами виступ директора Інституту української мови НАН України П.Ю. Гриценка на засіданні Конституційного суду України на тему: «Звідки взялося “російськомовне населення” України». Доцент кафедри Євдокія Кравченко до Дня рідної мови у рамках корпоративної години подискутувала зі студентами на тему «Рідномовні обов’язки українського громадянина в імперативах І. Огієнка». Доцент кафедри Наталія Букіна організувала поетичні читання «Видатні особи. Календар», у рамках яких студенти декламували вірші про мову Лесі Українки, В. Самійленка та ін.
Старший викладач кафедри Світлана Остапчук провела інтерактивну гру «Презентація-тест «Мова – сила нації». Доцент кафедри Олена Васьківська поспілкувалася зі студентами про маловживані українські слова у рамках бесіди-презентація «Знай свою мову». Поціновувачі поетичних читань, можуть оцінити студентську акторську майстерність на сторінках кафедри журналістики у соціальних мережах, куди викладені, під керівництвом доцента кафедри Олександра Кошака, читання студентами віршів святкової тематики. А студенти навчальних груп Ж-110, Ж-111 та Ж-118 підготували три святкові ролики патріотичного спрямування до Міжнародного дня рідної мови під керівництво викладача кафедри журналістики Володимира Бірюкова.