Команда ФМВ НАУ здобула перемогу у турнірі з волейболу

Відбувся турнір з волейболу серед студентів Національного авіаційного університету. У  змаганнях взяли участь 6 команд:  «Юристи» (Юридичний факультет),  «Falcon» (Факультет міжнародних відносин), «Dream Team» (Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій),  «Ластівочки» (Факультет міжнародних відносин),  «Народжені перемагати» (Факультет архітектури, будівництва та дизайну) та «Соколи»(Кафедра військової підготовки).

Команди запекло змагалися за звання найкращої команди університету. За результатами змагань, перемогу у турнірі виборола команда  нашого факультету «Falcon». У фіналі вона перемогла команду «Dream Team», яка посіла ІІ місце. За ІІІ місце боролася і перемогла команда «Соколи».

Вітаємо нашу команду та бажаємо нових перемог!