Відкрита лекція з дисципліни «Інформаційні війни» для магістрів кафедри журналістики

На кафедрі журналістики Факультету міжнародних відносин відбулася відкрита лекція доцентки кафедри журналістики Олени Мельникової-Курганової в межах дисципліни «Інформаційні війни» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності «Журналістика». До лекції також долучилися викладачі та співробітники факультету. Захід було присвячено річниці російсько-української війни і проходив в онлайн-форматі.
Під час відкритої лекції «Сучасний інструментарій інформаційної війни» лекторка розглянула питання особливостей інформаційного впливу, сучасні інструменти інфовійни, маркери прихованого впливу, типи комунікаторів в інформаційній війні, сучасні методи впливу в інформаційному, віртуальному, фізичному просторах.
По завершенню виступу учасники поставили питання та обговорили сучасні ефективні інструменти інформаційної війни.