Відбулася відкрита лекція доцентки кафедри журналістики Євдокії Кравченко

Доцентка кафедри журналістики Євдокія Кравченко провела відкриту лекцію на тему «Літературно-науковий вісник як об’єднуюче всеукраїнське видання» для здобувачів вищої освіти 1 курсу.

Лекція з навчальної дисципліни «Історія журналістики» мала чітку структуру та була викладена доступно та лаконічно. Доповідь супроводжував презентаційний матеріал та застосовувалися елементи техніки зворотного зв’язку, що викликало зацікавленість аудиторії.

На занятті розглядалися питання суспільно-політичного життя на межі 19-20 ст., умови заснування вісника як всеукраїнського видання. Лекторка охарактеризовала Київський період часопису, завдання його співробітників, особливості роботи редакційної колегії. Також вона окреслила діяльність Львівсько-«франківського»періоду. На завершення лекції доцентка кафедри журналістики разом із студентами обговорила проблемно-тематичний спектор публікації часопису.