У залі Вченої ради відбулося урочисте вручення дипломів магістрам Факультету міжнародних відносин. Дипломи отримали 96 випускників (25 з відзнакою) освітнього ступеня «Магістр» за напрямами підготовки: «Міжнародні відносини», «Туризм», «Міжнародне право», «Журналістика»,«Міжнародна інформація», «Видавництво та поліграфія» та «Міжнародні економічні відносини».
З вітальним словом до випускників звернувся декан факультету професор Юрій Волошин.
Кращих студентів за успіхи в навчанні, активну участь у громадському і культурному житті нагородили Грамотами Національного авіаційного університету.
Вітаємо випускників та бажаємо успіху в професійній діяльності!
Відбувся випуск магістрів Факультету міжнародних відносин НАУ
![Відбувся випуск магістрів Факультету міжнародних відносин НАУ](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Відбувся-випуск-магістрів-ФМВ-НАУ-2.jpg)