English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства

                                                          Катерина Безарова

Я навчалася в НАУ за спеціальністю «міжнародне право» і отримала диплом магістра з відзнакою у 2016 році. Зараз працюю юрисконсультом у фармацевтичній корпорації.  Професорсько-викладацький склад кафедри міжнародного права під керівництвом д.ю.н. В.Ф.  Антипенко  був представлений   найкращими викладачами факультету міжнародних відносин, які  дали нам можливість ознайомитися не тільки з основними поняттями, положеннями та джерелами міжнародного публічного та міжнародного приватного права,але і з  найголовнішими галузями національного права. Високий рівень викладання, відповідальне  та  творче ставлення викладачів до навчального процесу постійно підтримувало наш інтерес до навчання, стимулювало займатися науковими дослідженнями і дозволило  отримати достатньо широкі та необхідні  фахові знання та практичні навички. Під час навчання разом ще з двома студентками кафедри міжнародного права я отримала можливість взяти участь у програмі МОН і в межах академічної мобільності протягом семестру навчатися у Сальфордському університеті,м. Манчестер, Великобританія (вересень 2013-липень 2014). По завершенні ми отримали свідоцтво про проходження курсу   англійського права  в межах першого курсу бакалаврату.Окрім цього, студенти нашого факультету брали участь у діяльності міжнародних організацій. Так, декількох з нас факультет направив у Відень представляти студентську молодь України у пан’європейському русі. Це був надзвичайно важливий і яскравий досвід.З великою вдячністю за високий рівень фахових знань та іноземної (англійської та німецької) мови згадую викладачів факультету міжнародних відносин та кафедри міжнародного права. Знання, отримані в результаті їх професійної майстерності,  дозволили мені працювати у декількох відомих в Україні міжнародних юридичних компаніях та державних установах.  

                                                              Слотюк (Гурін) Віталія В’ячеславівна

Протягом навчання в НАУ паралельно працювала в адміністративному секретаріаті Дніпровського районного суду  м. Києва.Також, навчаючись на магістратурі працювала на посаді лаборанта кафедри Міжнародного права та порівняльного правознавства Факультету міжнародних відносин НАУ.“Згадуючи той час, коли була абітурієнткою розумію, як багато всього змінилось в моєму житті наразі. Усвідомлюючи це – впевнена, що зробила правильний вибір вступивши на спеціальність “Міжнародне право”. Ще протягом студентського життя мені вдалось застосовувати отримані знання та навички на практиці, зокрема, працюючи в державних органах судової влади та проходячи стажування, курси в державних колегіальних органах.Під час навчання було надано ґрунтовну базу знань, як в сфері міжнародного, так і національно права. Крім теоретичних та вагомих практичних навичок, отримала неоціненний досвід та вміння, зокрема, беручи участь в конференціях, відкритих заходах та курсах (з подальшим отриманням сертифікатів), які регулярно проводились на ФМВ та кафедрі.До того ж, протягом роботи на кафедрі Міжнародного права та порівняльного правознавст ва більш детально ознайомилась з діяльністю та особливостями навчального процесу не лише як студент, але і як працівник ФМВ.Навчаючись та працюючи на ФМВ знайшла нових друзів, налагодила комунікації з багатьма викладачами, які завжди давали слушні поради, допомагали, підтримували,  ділились своїм досвідом та знаннями (з багатьма спілкуюсь і досі).Вважаю, що саме ФМВ, кафедра та обрана спеціальність сприяли тому, чого я зуміла досягти сьогодні та матиму можливість й стимул для кар’єрного зростання надалі!”

                                                               Данішура Людмила

Завершивши навчання за спеціальністю 293 “Мжнародне право” на Факультеті міжнародних відносин Національного авіаційного університету у 2022 році я успішно влаштувалась на посаду юриста в компанію Катеринчук, Моор і Партнери. Наразі активно працюю у сфері господарського права, а також правових питань зовнішньоекономічної діяльності. Навчаючись в університеті я отримала грунтовні знання у сфері міжнародного права та національного законодавства, розвинула юридичне мислення, що неодноразово допомагало у професійній реалізації. Найбліше мені запам’ятався викладацький склад. Я дякую викладачам за надані знання та професійну атмосферу, за увагу до кожного свого студента та за професійні й особисті поради. Зокрема, в роки студенства викладачам вдалось розкрити мій потенціал до науково-дослідної роботи.Я приймала участь в цікавих заходах з розвитку наукової творчості, інтерактивних та соціально спрямованих заходах.

                                           

 

                                                                Іванова Ольга

У 2020 році я закінчила навчання на кафедрі міжнародного права та порівняльного правознавства та отримала диплом бакалавра з відзнакою. Навчання на кафедрі дало всебічний розвиток, розуміння поняття «міжнародного права», профільних предметів, іноземних мов (англійської та французької) та загальних знань. Професорсько-викладацький склад кафедри – висококваліфікований, подача матеріалу – різноманітна та багатогранна, заохочення у написанні наукових статей та участь у правових конференціях – на високому рівні. Навчаючись на кафедрі міжнародного права та порівняльного правознавства я мала змогу проявити себе, за високі досягнення у навчанні – отримувала президентську стипендію, через рекомендації викладачів кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, також професорсько-викладацький склад кафедри надав можливість пройти стажування у міжнародній консалтинговій компанії “SIDCON”, де наразі маю змогу працювати в колективі високопрофесійних спеціалістів. Дякую за можливість розвиватись, навчатись та бути активною у студентському житті під час навчання на кафедрі міжнародного права та порівняльного правознавства на факультеті міжнародних відносин.

                                                         Глущенко Ірина

Я навчалася в НАУ за спеціальністю «Міжнародне право» і отримала диплом бакалавра у 2020 році. Наразі працюю юристом з договірної роботи в одній з провідних Агро компаній України.  Склад кафедри був представлений провідними викладачами факультету, які  дали нам основоположні знання та фундамент для подальшого розвитку у вибраній нами професії.Відданість викладачів кафедри надала нам поштовх до знань. Високий рівень викладання, відповідальність викладачів до навчального процесу постійно підтримували наш інтерес до навчання, стимулювали до вивчення цікавого матеріалу аби надалі займатись науковими дослідженнями і дозволило  отримати достатньо широкі та необхідні  фахові знання та практичні навички. Паралельно з навчальним процесом, надавали нам змогу знайти і відкрити в собі нові навички та хобі. Запрошені гості з різних країн, інколи виводили нас із зони комфорту, що допомогло не боятись незнайомих людей, та знаходити спільну мову з будь-ким. Різні конференції, безліч екскурсій в юридичні компанії допомогли багатьом студентам знайти свою улюблену сферу діяльності в міжнародному праві.  Окрім цього, студенти нашого факультету брали активну участь у  волонтерській діяльності. Так, за роки навчання в нас виховувалась людяність та повага до оточуючих. Високий рівень викладачів факультету дозволив нам розширити наш кругозір в вивченні іноземних мов, що в подальшому допомогло як в професійній діяльності, так і в подорожах. З великою вдячністю та повагою згадую роки проведені в університеті, викладачі, запрошені гості, одногрупники дали  віру в себе та в свої сили, навчили не зупинятись на досягнутому та завжди йти вперед.

                                                                 Ярмоленко Владислав  

Я навчався в НАУ за спеціальністю «міжнародне право» і отримав диплом бакалавра з відзнакою у 2020 році. Зараз працюю у фінансовій компанії Credit Sense.  Професорсько-викладацький склад кафедри міжнародного права був представлений   найкращими викладачами факультету міжнародних відносин, які надали величезні знання у міжнародному праві, національному праві та міжнародних відносинах.   Рівень викладання був високим, завдання релевантними та цікавими, це стимулювало інтерес до навчання. Також протягом навчання я писав наукові тези та брав участь в конференціях.Під час мого навчання я був частиною команд мого університету в мут кортах. Я брав участь в муткортах Phillip Jessup moot court competition (2018-2019) та Price Media moot court competition (2019). Під час участі в даних муткортах, я займався пошуком інформоції, написанні юридичних меморандумів, та брав участь у судових дебатах, представляючи позивача та відповідача.Також, під час навчання в університеті, я взяв участь в програмі обміну Work and travel USA в 2018 році, я працював офіціантом в штаті Колорадо, цей досвід значно підвищив мій рівень знання розмовної англійської мови. Також я навчався а мовній школі David Game Colllege в Лондоні в 2019 році, де поглибив свої знання в граматиці та лексиці англійської мови.З великою вдячністю за високий рівень фахових знань та іноземної (англійської та іспанської) мови кафедри міжнародного права. Знання, отримані в результаті навчання у них,  дозволили мені подорожувати та навчатися за кордоном, брати участь у міжнародних судових змаганнях, та будувати свою кар’єру.

 

Закрити меню