Напередодні свята Дня Святого Миколая, вихованці Сквирського дитячого будинку «Надія» (с. Кривошиєнці, Сквирського району, Київської області) подарували Факультету міжнародних відносин НАУ поробки, виготовлені власними руками.
У дитячому будинку перебуває 16 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування від 3 до 16 років, які потребують не тільки турботи та співпереживання, але й любові, доброго і щирого ставлення, дружніх відносин, і особливо допомоги у власному становленні як особистості і вибору життєвого шляху.
Наразі студенти ФМВ готують солодкий сюрприз для вихованців дитячого будинку до Дня Святого Миколая.
Подарунки ФМВ НАУ від вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія»
![Подарунки ФМВ НАУ від вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія»](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_8427.jpg)