Декан ФМВ провів зустріч з представниками Національного агентства цивільної авіації Бразилії

Декан Факультету міжнародних відносин провів онлайн-зустріч з представниками Національного агентства цивільної авіації Бразилії: радницею з міжнародних питань та навколишнього середовища Марселою Ансельм та інспектор з управління персоналом Маріаною Далканале. У зустрічі також взяли участь Тимчасовий повірений у справах України у Федеративній Республіці Бразилія Анатолій Ткач та третій секретар Посольства України в Бразилії Ігор Торшин.

Сторони обговорили питання щодо плідної співпраці в галузі авіації та повітряного простору. Презентували інформацію про матеріально-технічну базу, систему управління та засоби якості навчання університету та агентства. Учасники зустрічі окреслили плани спільної участі в підготовці фахівців для авіаційної галузі та міжнародних відносин й визначили стратегію розвитку подальшої співпраці.