Викладачі та магістранти кафедри журналістики ФМВ взяли участь в обговоренні професійних стандартів та етичних норм

Доцент кафедри журналістики Олена Мельникова-Курганова та магістранти спеціальності «Журналістика» взяли участь в  обговоренні «Журналістська освіта в Україні: виклики навчання стандартів та етики майбутніх медійників», організатором якої виступила  Комісія журналістської етики.

Учасники заходу розглянули питання курсу з етики журналістики, професійних стандартів та їх дотримання під час війни, практичної складової освітнього процесу. Після виступів доповідачів щодо сучасної проблематики викладання журналістської етики учасники онлайн-зустрічі отримали відповіді на їхні питання.