Викладачі ФМВ серед переможців І Чемпіонату Світу з Науки у Дубаї

Доцентки кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Факультету міжнародних відносин Світлана Патюк, Ольга Широкова-Мурараш та Наталія Аляб’єва отримали срібну відзнаку на І Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї.

У І Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї, який тривав із 7 по 21 серпня 2023 року взяли участь 1236 учасників із 69 країн світу. Роботи було подано по 38 галузях науки. Нагороди здобули 360 вчених. Серед суддів було понад 30 Нобелівських лауреатів.

Наукова робота Світлани Патюк, Ольги Широковаої-Мурараш та Наталії Аляб’євої «Міжнародне викрадення дітей в умовах збройного конфлікту, як окремий вид міжнародних злочинів» отримала високу оцінку суддів та срібну відзнаку Чемпіонату.

Вітаємо наших колег і бажаємо нових здобутків у науковій, навчальній та міжнародній діяльності!