Студенти факультету міжнародних відносин НАУ, спеціальності «Міжнародна інформація» у рамках вивчення навчальної дисципліни «Прикладна інформатика» за ініціативи старшого викладача кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій Віри Мазур відвідали Київський офіс відомої в світі консалтингової компанії «Ernst & Young».Співробітники департаментів ознайомили студентів з напрямками роботи представництв компанії в 150 країнах світу. Особливо велике зацікавлення студентів викликало ознайомлення з рядом аналітичних засобів, які застосовує компанія в своїй діяльності.
Екскурсія в компанію «Великої четвірки»
![Екскурсія в компанію «Великої четвірки»](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_8134.jpg)
Вам також може сподобатись
![НАУ відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерь](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240301_163611_738-300x200.jpg)
НАУ відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерь
![Факультет міжнародних відносин, спільно зі Студентським науковим товариством ФМВ, кафедрами журналістики та реклами і зв’язків з громадськістю, Запрошуємо студентів до участі у конкурсі ораторського мистецтва з нагоди Дня народження Великого Кобзаря](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Конкурс-ораторського-мистецтва-з-нагоди-Дня-народження-Великого-Кобзаря-300x212.jpg)
Факультет міжнародних відносин, спільно зі Студентським науковим товариством ФМВ, кафедрами журналістики та реклами і зв’язків з громадськістю, Запрошуємо студентів до участі у конкурсі ораторського мистецтва з нагоди Дня народження Великого Кобзаря
![Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав бакалаврів ФМВ з нагоди випуску](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-10_15-00-20-300x214.jpg)