ФМВ розпочав співпрацю з Міжнародним інститутом регуляторних інновацій, реалізації та ефективності

Декан Факультету міжнародних відносин провів робочу зустріч з директором Інституту регуляторних інновацій, реалізації та ефективності (Франція-Греція) Флорентином Бланком.

Сторони обговорили спільні ініціативи для підвищення ефективності регулювання, розвиток програм обміну для студентів та викладачів. За результатами зустрічі визначено конкретні кроки для покращення регуляторної практики та розвитку міжнародного регулювання.

Заснований Європейською організацією публічного права (EPLO) Міжнародний інститут регуляторних інновацій має за мету поліпшення ефективності та результативності регулювання. Iнститут ставить перед собою завдання зміцнення довіри громадськості та підвищення ефективності у сфері державного та приватного секторів.