ФМВ запрошує взяти участь у науково-методологічному семінарі «Права людини: відображення у медіапросторі»

Факультет міжнародних відносин запрошує вас і ваших студентів/аспірантів/докторантів взяти участь у роботі другого науково-методологічного семінару «Права людини: відображення у медіапросторі», який відбудеться 27 лютого 2023 року з 11.00 до 14.00 в онлайн-форматі на платформі Zoom.  Організатор – кафедра реклами і зв’язків з громадськістю ФМВ.

Запрошені спікери:

Виртосу Ірина Григорівнажурналістка, координаторка Академії з прав людини для викладачів та викладачок журналістики;

Дуцик Діана Ростиславівна – виконавча директорка громадської органзації «Український інститут медіа та комунікації», викладачка Могилянської школи журналістики.

ТЕМИ СЕМІНАРУ

1. Висвітлення прав людини в медіа: концепції, теми, проблематика.
  2. Роль журналістів та спеціалістів у сфері комунікації у висвітлені дотримання прав людини.
  3. Гендерні ролі та стереотипи в медіа-просторі.
  4. Свобода слова в умовах війни.
  5. Інклюзивність в умовах війни та її відображення в українському медіапросторі.
  6. Мова ненависті, табуювання та стереотипи в медіа, рекламі в умовах війні: межі дозволеного.
  7. Права людини в цифровому інформаційному  просторі.

Мови семінару: українська, англійська.

За результатами семінару  планується видання збірника тез, який всі учасники отримають в електронному вигляді.

Умови участі: Для участі у науково-методологічному семінарі просимо до 15 лютого 2023 року надіслати заявку (форма додається) учасника та тези доповіді на електрону адресу: Antonina.ivashchuk@npp.nau.edu.ua;  maria.lashkina@gmail.com

Публікація тез учасників безкоштовна.

Заявки на участь в науково-методологічному семінарі й тези доповідей приймаються до 15 лютого 2023 р.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ