Факультет міжнародних відносин НАУ запрошує на майстер – клас із журналісткою, шеф-редакторкою телеканалу для українців у Польщі UA24.TV Карташевою Анастасією

Кафедра реклами і зв’язків з громадськістю та кафедра журналістики Факультету міжнародних відносин продовжують проводити серію майстер-класів і запрошують 27 лютого о 9:50 на зустріч із журналісткою, шеф-редакторкою телеканалу для українців у Польщі UA24.TV Карташевою Анастасією. Будемо говорити про те, як створюються нові формати; чому команда важливіша за ідею; що таке успішний телевізійний продукт; як відбувається організація виробництва відеоконтенту.
До зустрічі можна долучитися за посиланням
Або відскануваваши QR-код.