Студенти ФМВ НАУ вшанували память Героїв Небесної Сотні покладанням квітів

Щороку 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.
Студенти Факультету міжнародних відносин вшанували пам‘ять полеглих Героїв покладанням квітів до Меморіалу Небесній Сотні, який знаходиться на вулиці Інститутській, неподалік Майдану Незалежності.