Студенти ФМВ зустрілися з заступником міністра фінансів Олександром Кавою

У рамках ознайомчої практики студенти Факультету міжнародних відносин спеціальностей «Міжнародне право» та «Міжнародні економічні відносини» відвідали Міністерство фінансів України та зустрілися з заступником міністра фінансів Олександром Кавою.

Під час зустрічі було обговорено важливі суспільні та державні проблеми, що стосувались бюджету, податкової політики та фінансової стійкості країни. Спільно з Олександром Кавою студенти визначили можливі шляхи розв’язання цих проблем, закцентувавшись  на важливості фінансової грамотності та ефективного використання державних ресурсів. На завершення зустрічі заступник міністр фінансів Олександр Кава відповів на питання студентів.

Такі зустрічі надають студентам унікальну можливість познайомитися з реальною практикою управління фінансами та сприяють їх професійній підготовці, що надалі зробить їх конкурентоспроможними на ринку праці й допоможе в реалізації карʼєрних досягнень студентів.