Студенти ФМВ взяли участь у презентації книги Надзвичайного та Повноважного Посла України Віталія Москаленка

Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у  презентації книги Надзвичайного та Повноважного Посла України Віталія Москаленка «Велика місія укрів на Болгарщині».

Віталій Москаленко зазначив, що ця книга – вдосконалена і доповнена версія першої частини епічної саги «Сім розбишацьких апокрифів. Квазідипломатична апологія». Це кілька історій, повʼязаних і переплетених між собою сюжетом, часом та персонажами. Основна просторово-хронотопна лінія зосереджується на побутуванні та функціонуванні відновленого посольства України в Софії у 1993-1998 рр.

Надзвичайний та Повноважний Посол України також  поділився своїми думками, пов’язаними із важливою та відповідальною роботою у сфері дипломатії.

Після заходу студенти мали можливість задати Віталію Москаленко питання, що стосувалися сучасних викликів та перспектив міжнародних відносин.