Студенти ФМВ взяли участь у зйомках документального фільму

Студенти Факультету міжнародних відносин долучилися до зйомок  документального проєкту. Ініціатор та організатор проєкту  – викладач кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій та журналіст Олексій Буряченко.

У рамках проєкту здобувачі вищої освіти висловити свої думки на актуальну тему: «СРСР: чи впливають залишки радянської ідеології та пропаганди на сучасну українську молодь». Креативна команда проєкту  разом з ТОВ «КІНОКІТ» забезпечили участь студентів у важливому обговоренні тем, пов’язаних зі спадщиною та впливом радянської ідеології й пропаганди на молодь України.

Участь у даному проєкті посприяла активному спілкуванню студентів факультету та вивченні історії, що формує наше сучасне бачення світу.