Студенти ФМВ взяли участь у балу «Чарівна Віденська казка»

Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у студентському балу «Чарівна Віденська казка», організованому Департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.  Головна мета студентського балу «Чарівна Віденська казка» – це розвиток серед молоді дипломатичних манер, правил етикету, набуття танцювального досвіду та популяризація традицій Віденського балу.

Цьогоріч студентський бал зібрав 50 пар з 8 закладів вищої освіти столиці. Захід відкрився полонезом у виконанні усіх учасників. Від Факультету міжнародних відносин танцювали студентки 2-го курсу Анна Черненко та Юлія Денисенко. Загалом у заході взяли участь 34 студенти факультету, серед яких були учасники балу та глядачі.

Для гостей балу було створено незабутнє свято, насичене виступами запрошених артистів та хореографічними майстер-класами. В концертній програмі взяли участь: гурт “G ART”, переможець шоу “Х-фактор” Дмитро Бабак, соліст зразкового ансамблю Збройних сил України Данієль Клягін та інші. Офіційне відкриття супроводжували гурт «Супербарабанщиці» та камерний оркестр факультету мистецтв ім. А. Авдієвського НПУ ім. М.П. Драгоманова.