Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ взяли участь у прямому ефірі ток-шоу «Зворотний відлік»

Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у прямому ефірі токшоу «Зворотний відлік» на суспільному телеканалі UA: Перший, де обговорювалися питання охорони здоров’я, майбутні «нормандські» переговори, а також політика щодо транзиту газу й тарифів.

До участі в головній дискусії країни були запрошені міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька, народний депутат від фракції «Батьківщина» Валентин Наливайченко, народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко та інші.
У ході передачі студенти мали можливість поставити запитання гостям, а також висловити свої власні міркування щодо заявлених тем для обговорення.