Студенти ФМВ взяли участь у базовому тренінгу з основ домедичної допомоги

Студенти Факультету міжнародних відносин пройшли тренінг з основ домедичної допомоги TCCC ASM (All Service Members).

Інструктори Навчально-тренувального Центру тактичної медицини «КоЛеСо» провели заняття за алгоритмом КоЛеСо (українська адаптація натівського алгоритму MARCH) міжнародного протоколу тактичної бойової допомоги потерпілим TCCC ASM (All Service Members).

Під час тренінгу студенти ознайомилися та попрактикувалися у послідовності надання першої домедичної допомоги при різних видах травм та ушкоджень. Вони навчилися розрізняти різні види турнікетів та послідовність їх накладання, як тампонувати рани та зупиняти масивні кровотечі. Також дізнались як надавати допомогу при переломах та при порушенні чи відсутності дихання, визначати рівень і стадії шоку.

Студенти ФМВ пересвідчилися, що кілька вправних послідовних дій, вміння оцінити ситуацію і швидко надати першу домедичну допомогу – можуть врятувати життя людини.