Майстер-клас «Художнє знайомство з графічним додатком для створення рекламного колажу DADA» для студентів ФМВ

Талановита художниця  Олена Картавцева провела майстер-клас «Художнє знайомство з графічним додатком для створення рекламного колажу DADA»  для студентів Факультету міжнародних відносин.  Організатори – кафедра журналістики та кафедра реклами  і зв’язків з громадськістю ФМВ.

Лекторка, яка створює картини в техніці аналогового та цифрового колажу,  розповіла про основні особливості техніки та закцентувала увагу на значенні кольорів при створенні композицій.

Олена Картавцева розказала про аналоговий колаж, що створюється з різнорідних фрагментів і шматочків паперових вирізок та про цифровий колаж, презентувавши свої роботи в цих техніках.

Значна частина майстер-класу була присвячена роботі з графічним додатком «DADA». Лекторка розповіла про цей зручний фоторедактор для створення стильних колажів професійного рівня із простим та зрозумілим інтерфейсом. Вона продемонструвала колекцію безкоштовних стікерів, готових шаблонів та великий набір шрифтів у додатку.

Після завершення майстер-класу всі студенти й викладачі мали можливість поставити питання Оксані Картавцевій.