Доцентка ФМВ проходить стажування в Естонській школі дипломатії

Доцентка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Факультету міжнародних відносин Оксана Каспрук проходить стажування за програмою академічної мобільності в Естонській школі дипломатії (м. Таллінн, Естонська Республіка).

Курс «Міжнародні відносини та дипломатія» дає змогу отримати необхідні академічні та практичні навички для роботи на робочому місці в міжнародних відносинах.  Програма включає курси за такими темами: «Міжнародні зв’язки», «Європейська політична та економічна інтеграція», «Дипломатія». Учасники програми вже встигли ознайомитись з особливостями організації освітнього процесу, структурою та наповненням освітніх програм, здобутками викладачів та студентів у дослідницькій та проєктній діяльності.

Естонська школа дипломатії (The Estonian School of Diplomacy) – надає високоякісну підготовку дипломатів та науковців у сферах дипломатичної практики, європейської інтеграції, міжнародного права, міжнародних відносин та державного управління.