Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у благодійній виставці «Перемога – це спільне досягнення», яка проходила у приміщенні ангару НАУ

Студенти Факультету міжнародних відносин на чолі з доцентом кафедри міжнародних економічних відносин та бізнесу Аліною Прокоп’євою взяли участь у благодійній виставці «Перемога – це спільне досягнення», яка проходила у приміщенні ангару НАУ.
У рамках заходу студенти задонати кави, чаю та печива на 2400 грн., які вони попередньо зібрали. Крім того, Валерія Ситнікова принесла крупи.
Не дивлячись на тяжкі обставини війни, студенти мали можливість погуляли ангаром НАУ, пофотографуватися, поспілкуватися та зробити добру справу для воїнів ЗСУ.
Кожен робить свій внесок у Перемогу і студенти Факультету міжнародних відносин не є виключенням. Ми пишаємося нашою молоддю.