Студенти та викладачі Факультету міжнародних відносин НАУ долучилися до написання Всеукраїнського диктанту 2022

Традиційно у День української писемності та мови студенти та викладачі Факультету міжнародних відносин НАУ писали диктант, який цього річ має символічну назву «Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності-2022». Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Після написання диктанту, студентка другого курсу, спеціальності «Журналістика» Тетяна Торія поділилася враженнями.