Розпочато співпрацю з японським Інститутом іноземних мов Канда

Декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин провів онлайн-зустріч з керівником програми Інституту іноземних мов Канда (Японія, Токіо)  Кіраном Джуліаном. У перемовинах також взяли участь заступник декана з міжнародного співробітництва і міжнародної діяльності Світлана Лобода та доцент кафедри іноземних мов та перекладу ФМВ Дарія Ржевська.

Сторони обговорили напрями освітнього та наукового співробітництва, зокрема, щодо спільних наукових проєктів та можливостей для студентського академічного обміну тощо. Учасники зустрічі окреслили плани спільної участі в мовній підготовці для авіаційної галузі та бізнесу.

За результатами зустрічі розпочато підготовку до підписання Угоди про співробітництво. Також було домовлено про участь студентів наукового товариства ФМВ у заходах Інституту 15 листопада 2022 року.

Факультет міжнародних відносин висловлює щиру подяку Надзвичайному та Повноважному Послу України в Японії Сергію Корсунському за налагодження співпраці з японським університетом.