Студентка Факультету міжнародних відносин НАУ Ільченко Валерія – волонтерить для України у Цюриху (Швейцарська конфедерація)

Студентка 4-го курсу кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ільченко Валерія разом зі свою сім‘єю у зв’язку з війною тимчасово виїхали з Київської області до швейцарського міста Цюрих. Там у місцевому кантоні Валерія з родиною збирають, сортують та відправляють до України гуманітарну допомогу, допомагають розселяти біженців.

Серед основних напрямів збору гуманітарної допомоги переважно дитячі та жіночі засоби гігієни, ліки, медичні милиці, крісла – каталки, наповнювачі для аптечки екстреної медичної допомоги та інш.

Робота Валерії та її родини є важкою, відповідальною, пов’язаною зі значною фізичною працею, але вони трудяться не дивлячись ні на що.

Факультет міжнародних відносин пишається Валерією та дякує її батькам за прекрасне виховання справжньої сильної і вольової, доброї і щирої дочки Українського Народу.