Пройшла ХІV щорічна наукова студентська конференція«МОЛОДЬ БЕЗ КОРДОНІВ – ФОРМУВАННЯ МІЖКУЛЬТУРНОЇ СВІДОМОСТІ»

27 березня 2020 р. на Факультеті міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов була дистанційно проведена XIV щорічна наукова студентська конференція «Молодь без кордонів – формування міжкультурної свідомості».
У науковій студентській конференції взяли участь студенти різних спеціальностей: «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес», «Міжнародна інформація», «Міжнародне право», «Журналістика», «Туризм».
Слід зазначити, що рівень підготовки студентів зростає з кожним роком.
Теми викликають справжню зацікавленність і бажання наполегливо працювати для подальшого самовдосконалення в професійній сфері.
За підсумками роботи конференції передбачено формування електронного збірника матеріалів тез доповідей студентів, який нараховує 96 наукових робіт.