Привітання декана з нагоди святкування Дня працівників дипломатичної служби України!

Шановні колеги, студенти!

Прийміть сердечні вітання з нагоди святкування Дня працівників дипломатичної служби України!

В  умовах сьогодення наша держава покладає великі сподівання на майбутню еліту, молоду дипломатичну спільноту. Саме від вас, шановні студенти, залежить, якою буде зовнішня політика України завтра. Дуже важливо, щоб ви вдосконалювали свої знання й навички, ставали сильними дипломатами. Упевнений, що саме студенти факультету міжнародних відносин НАУ вже у найближчому майбутньому рухатимуть нашу країну вперед до ще більш амбітних цілей, досягатимуть якісно нових результатів для своєї держави і народу.

У день професійного свята прийміть щирі побажання міцного здоров’я, невичерпної творчої наснаги, віри у власні сили!

Декан ФМВ НАУ,

доктор юридичних наук, професор,